Dizi Başlığı - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son bölümü beğenmedim aşırı dramatik olmuş. Tam Türk işi.
Önceki 4-5 bölüm harika gidip bulutlara çıkarken son bölümde uçurumdan aşağı atlamış hissi verdi.
Ama atmosfer ve filmin geneli itibariyle çok beğendim.
PS: Nellie'yi oynayan küçük kız çok şirin yav

Screen-Shot-2018-10-10-at-11.39.14.png

Nihayet sopranosa başladım.Şu anda 2.sezonun ortalarındayım lakin kalite dizi olduğu bariz.Özellikle livia karakterine bayıldım.İzlemeyen herkese öneririm

Ozark nasıldır diye sorsam kaç kişi şevkle cevaplar ? Netflix'de yer alan herhangi bir diziyi de tavsiye edebilirsiniz, çok makbule geçeceğini peşinen bildiririm.

Ozark nasıldır diye sorsam kaç kişi şevkle cevaplar ? Netflix'de yer alan herhangi bir diziyi de tavsiye edebilirsiniz, çok makbule geçeceğini peşinen bildiririm.

yaratmak istedigi atmosfer ve karakterlerin kendilerini icinde buldugu situasyon acisindan hayli SUNI bir dizi heis ayni zamanda da breaking bad cakmasi. yani baymadan izlemek bir hayli zor
netflixe gelince:
house of kards, ilk birkac sezonu cok iyi sonrasi trt
narcos, ilk 2 sezonu izlenebilir, 3 cok iyi
manyak, iyi

mindhunter ve stranger things, sacma
ha bi de making a murderer var o da iyi baya ama fiksiyonel degil documentary

yaratmak istedigi atmosfer ve karakterlerin kendilerini icinde buldugu situasyon acisindan hayli SUNI bir dizi heis ayni zamanda da breaking bad cakmasi. yani baymadan izlemek bir hayli zor
netflixe gelince:
house of kards, ilk birkac sezonu cok iyi sonrasi trt
narcos, ilk 2 sezonu izlenebilir, 3 cok iyi
manyak, iyi

mindhunter ve stranger things, sacma
ha bi de making a murderer var o da iyi baya ama fiksiyonel degil documentary
Manyak'a tekrar başlayayım en iyisi bir yandan kafa topu 2 oynadğımdan bir şey anlamadım büyük ihtimalle, bir kaç kişi daha tavsiye etti. Diğerlerini izledim ne yazık ki.

Üst Alt