Dizi İzler Misiniz? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dizi İzler Misiniz?

Cevap: Dizi izler misiniz?

büyük abim kurtlar vadisi setinde çalışmaya başladı pana film bölüm başı 1.5 milyon alıyomuş çıkan sonuç ortada biraz daha kaliteye önem verseler türk dizleri izlenir

Dexter

Friends

Breaking Bad

Person of Interest

Arrow

Family Guy

İlk 3 dizi final yaptı ama ben daha bitirmedim.Genelde sık izlediğim diziler bunlar.Hannibal'e de yeni başladım.

türk dizilerinin insanları koyunlaştırmaktan başka bi halta yaramadığını düşünüyorum 2 saatlik dizi mi olur lan yabancı dizilerden de 20 dk lık olanları izliyorum

breaking bad dexter spartacus prison break bitti game of thrones devam ediyor ama 10 yılda 1 yeni bölüm geliyor sıkıntılı arrow devam ediyor süper gidiyor person of interest ara sıra bakıyorum

Güncel olarak izlediklerim :

Agents of Shield

Continuum

Community

Criminal Minds

How I Met Your Mother

Person of Interest

Sherlock

Suits

The Big Bang Theory

The Walking Dead

Two and a Half Men

Homeland

Prison Break , Chuck , Fringe ve Friends ise bitenler. :(:(:(

izlemezmiyim :)

Dexter ,The Walking Dead , Game of Thrones ve Sherlock'da yeni bölümleri bekliyorum.Dexterde Almanca izledigim icin Daha 8.Sezon yayinlanmadi

Prison Break - 4.Sezon 18.Bölümdeyim

Lost'da 3.Sezon 23.Bölümdeyim

The Big Bang Theory'de 5.Sezon 10.Bölümdeyim

Breaking Bad'de 4.Sezon 8.Bölümdeyim

Spartacus'u 1.Sezondan sonra izlemeyi biraktim ,sebebi malum :(

American Horror Story 1.Sezon sahaneydi 2.Sezon pek sarmadi birakdim

Californication 4.Sezondayim ,harika :D 2 ay ara verdim

Su aralar izledigim diziler :

Prison Break

Lost

The Big Bang Theory

Breaking Bad

Dexter

Breaking bad

True blood falan hiç bilmem kalitesiz diziler zaten ..

Ben izidivaç programlarını takip ederim her daim hatta kaydedip ertesi gün tekrar izliyorum.

Abi ne kadar çok vaktiniz varmış , helal olsun . Üniversiteyi kazandığımdan beri yani 7 8 yıldır maçlar haricinde tv'yi bile açmıyorum . Bu süre zarfında sadece LM ve İşler Güçler tamamını netten toplu izledim , bunları da muhtemelen kısa sürdükleri için bitirmişimdir.

Arkadaşların artık işkenceye dönen ısrarıyla 4 5 ay önce Breaking Bad'e başlamıştım , yatmadan önce 1 bölüm izleyebilirsem izliyorum o yüzden şu an galiba 5s 04'teyim , gayet memnunum . GoT ve Walking Dead tüm bölümlerini izlediğim ama her bölümde ayrı sıkıldığım , başladık madem bitsin dediğim dizilerdir ve bırakmam an meselesidir. Başka dizi de yok.

Üst Alt