DK 18 Elemeler M:7 | Ukrayna 2-0 Türkiye | MS | 2 Eylül | TV8 - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:7 | Ukrayna 2-0 Türkiye | MS | 2 Eylül | TV8

ZEvkAo.jpg

Emre Belözoğlu Şener'e "Senin oynayacagin topu..." şeklinde küfretmiş. Bu ne terbiyesizliktir, bu ne rezilliktir ya. Sen ne halt yaptın Emre geri pas vermekten başka.

Ayrıca Arda için hani milli takım bitmişti, bu defter kapanmıştı çok yorulmuştu artık falan kimseye kırgınlığım yok falan yoruldum gidiyorum diyordu. Ulan Fatih Terim gitti hemen ertesi hafta maça koşa koşa geldin. Kavga cıkarmalar falan ne oldu Fatih Terim gidince level mı atladık..

Ya arkadaş bu nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya bu nasıl iş ahlakıdır, neyse hadi eyvallah herkese iyi geceler..
Terim Arda savaşı vardı. Arda yi kazanma adına terim ı hercadilar.
Biri milli forma üzerindeyken kendinden 40 yaş büyük adamı dövdukten sonra yalvarilarak milli takıma cagrilirken, diğeri (yanlış olduğunu düşünsem de)
kişisel bir mesele yüzünden kovuldu.

Terim dönemini kapadılar akıllarınca. Arda'ya yatırım yapılıyor. Dönen tüm şerefsizlikler yıllar sonra ortaya çıkacak elbet.

GSCimbom Mobile App

Yalniz bir macta bu kadar bariz hakem hatalari da yapilmaz

iki mactir basketbolda da rusya lehine akil almaz hatalar yapiliyor , hem bize hem sirplara karsi zorla galip getirildiler , simdi de bu ukrayna maci

izlanda da hakem garabetine ugradi finlandiya macinda ,verilmeyen bir kirmizi var akil alir sey degil

ama bence ukrayna halen bu grupta ilk 2 ye giremeyecek

Lucescu cidden batirdi ilk macinda. Boyle bir kadro ile cikilir mi be kardesim. Orta sahayi gecemeyen bir takimdan birsey bekliyor. Emre Mor gibi elinde dikine oynuyan takimi ataga kaldiracak bir oyuncu var gidip sen kimleri aliyorsun oyuna. Sakatsa hic yedeklere bile almicaksin o zaman. Aptal Aptal isler yapti bugun. Bu takim Dunya Kupasina filan gidemez net soyluyorum.

Diger macimiz Hirvatistan ile Modric'li ve Rakitic'li bir Hirvatistan takimi karsisinda 0 sansimiz oldugunu soyleyebilirim. Bizi bu oyunu oynadigimiz takdirde bizi paylanco ederler.

Bir muhabirde sormamış ayağına gittiğiniz iddiası olan Arda kaç aydır kamp dönemi olmasına rağmen neden ayakta duramıyor diye. Bunlar hiç konuşulmaz, göklere çıkarılan Selçuk nasıl olurda Anadolu takımından gelen Ndiayeyi kesemez buda konuşulmaz ama Yabancı sınırı, pardon Türk oyuncularına forma garantisi konuşulur.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu ne rezillik be. Bunu gördüğümde güldüm de yuhhhhh ayıptır yahu.
Hakemde ayrı rezil burada. Herif oyunu devam oynatı bu karmaşık da şaka gibi.
4244454a1ba723fe3e7e8ee15114568d.jpg

Biz kötüydük ama Ukrayna da bizden aşağı kalacak bir takım değil. Onlar da gerçekten kötü oynuyor. Golün biri ofsayt diğeri çizginin dışından çevrilmiş bir toptan geldi. Penaltımız verilmedi. Göz ardı edilecek şeyler değil.

Üst Alt