DK 2022 Elemeleri G Grubu H:4 | Türkiye 2-2 Karadağ | MS | 1 Eylül | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 2022 Elemeleri G Grubu H:4 | Türkiye 2-2 Karadağ | MS | 1 Eylül | TRT 1

Şenol Güneş ve Fatih Terim 'in yaşlandıkça git gide birbirine benzediklerini bir tek ben mi düşünüyorum ? Maç öncesi açıklamalarını dinleyin aynı ikisi de daha maça çıkmadan uçan kuşu, hava durumunu, ligin başladığı tarihi, haftada 3 maç oynamasını vs. bahane ediyorlar. Maç sonu açıklamaları da hep kendini haklı çıkarıp kendinden başka herkesi suçlu göstermek üzerine. Sahada oynanan oyun da aynı ne olduğu belli değil içi geçmiş bir takım izlettiriyorlar, ikisinin de senelerdir herhangi önemli bir başarısı yok ikisi de yüklü maaşlar alıyor, ikisinin de evlat sevgisi bambaşka, ilk 11 'i kurarken evlatlarını sahaya çıkarıp etraflarını tamalıyorlar filan
Tipik türk td leri ne bekliyonki gram kendini geliştirme yok her şeyi ben bilirim yıllardır futbolun icindeler daha eli ayagı düzgün bi tane yardımcı yetiştirmediler

kadro da hoca ezberi bozmamis malesef.
cikan kadroya bir sey demezdim-sayet bir kacinin mac eksigi olmasa idi...

< : >

misal ;

*kaan sampiyonadan sonra sadece 7 agustos da yapilan sasuolo hazirlik macinda 90 dakika oynadi........

*mert muldur > sampiyona sonrasi temmuz sonunda hazirlik macinda oynadi takimi adina ,sonrasinda yine hazirlik macinda 14 agustosta lazio karsisinda 12 dakika sure aldi..................

*okay >. sampiyona sonrasi hazirlik macinda temmuzun sonunda 16 dakika sure aldi,,, 3 agustos da yapilan hazirlik macinda 44 dakika sure aldi.........................

*zeki celik >. en son 14 agustos da 90 dakika oynadi................

bu ustteki isimler ilk 11deki oyunculardan yazdiklarim.
daha yedeklere gecmedim.

* bu bakista milli takim planlamasi olmaz. takim havuzundaki isimlerden mac devamliligi ozellikle milli mac oncesindeki bir kac hafta devamli oynamis oyuncular secilmeli. 4 tane mac eksigi olan oyuncuyu ayni anda resmi milli macta ilk 11de sahaya surmek pek saglikli ve dogru gelmiyor...

*yakin donem bazli saha ici performansla skora etki anlaminda formda oyuncularimiz ise kanimca ; hakan , cengiz, yusuf ve burak.... bunlar bir sekilde oyuna agirligi koymali on olusumlarda,,,< ; bu olursa galibiyetin yakin oldugunu dusunuyorum.

*rakibin en onemli ve as oyuncusu * jovetic sakatligi sebebiyle kadroda yok sanirim. sezona iyi baslamisti son macta sakatlandi.

* bu macta
*lazio'lu *marusic 442 de orta sahanin saginda yer alacak - *uefa macimiz oncesi gozlem olarak izliyebilirsiniz.

*senol hocanin tek sansi bu mac ozelinde; rakibin *formsuz bir 11le sahaya cikacak olmasi...
*bu mac ozelinde devsirme olarak ortasaha oyuncusu *bozovic bugun cift forvette yer alacak.....kendisi 20/21 sezonunda cok iyi bir performans sundu 30 macta *15 gol.... bu oyuncuya dikkat etmeli defans hatti.

kritik bir mac, rakibin ismi cismi ne olursa olsun, ust duzey bir rakip olmadiginda ozellikle ic saha maclarinda yetersiz performans sunuyor milli takim....

olasi puan kaybi olursa , durum milli takim adina kanimca 2.lik icin kiyasiya bri yaris olur yarindan sonra.......

hollanda maci oncesinde her iki maci da kazanip iyi bri momentum ile cikilmali hollanda karsisina.......

Üst Alt