dlive - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dlive

Porçayın gerçek adı ne üstat Erkan kim diyorlar :D İlk başlarda iyiydi özellikle siyasi içerikli mizah şarkıları yaptığı zaman. Serok Atatürk zamanları. Sonra para kazanmak için kitlesini değiştirdi ergen ergen videolar çekmeye başladı. Yanlış yaptı bence daha iyi yerlerde olabilirdi.
Ömer gerçek adı ailevi sorunları var anasıyla yaşıyor biraz ondan maddi durumları çok iyi değil gerçekten Farsça konuşuyor Arapça İngilizce Fransızca biliyor gerçekten

Ömer gerçek adı ailevi sorunları var anasıyla yaşıyor biraz ondan maddi durumları çok iyi değil gerçekten Farsça konuşuyor Arapça İngilizce Fransızca biliyor gerçekten
Üstat sen bu kadar şeyi gerçekten nasıl biliyorsun herkesin içine böcek denen bir dinleme cihazı koyduğunu düşünmüyor değilim. Yani ne bileyim hafiften ben de tırstım şeceremi çıkaracaksın diye :D

Üstat sen bu kadar şeyi gerçekten nasıl biliyorsun herkesin içine böcek denen bir dinleme cihazı koyduğunu düşünmüyor değilim. Yani ne bileyim hafiften ben de tırstım şeceremi çıkaracaksın diye :D
:(yok be üstat samimiyiz diye hafife alıyorlar ama zaman içinde Bozkurt’un ayak izlerine rastlayınca da dumura uğruyorlar

Boşuna yaşamıyoruz bu hayatı algımız açık ne yani çirkiniz diye empati yetimiz yok diye mal mıyız ;) hürmetler

Üst Alt