Domènec Torrent: "Bir gün isterseniz hem içeride hem dışarıda kulübü nasıl bulduk açıklarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domènec Torrent: "Bir gün isterseniz hem içeride hem dışarıda kulübü nasıl bulduk açıklarım"

FRsqESNXIAAqCi2

Domenec Torrent: "Düzensiz ve maalesef diyebileceğimiz bir maç oldu. 3 tane top, direkt içeri girdi. Muslera durduramadı maalesef. Bütün oyunculara orta açarak veya serbest atış sonrası toplarla geldiklerini söyledik. 3. gol, bence şansaydı. Tamamen düzensiz bir şekilde oynadık."

Domenec Torrent: "Sıkıntı yok, kaybettiğimizde antrenörün suçudur ve bunu kabul etmek durumundayım."

Domenec Torrent: "1.5 kere geldiler ve 3 gol attılar."

-Galatasaray skoru koruyamıyor, hocanın yorumu nedir?
Domenec Torrent: "Bir gün isterseniz hem içeride hem dışarıda kulübü nasıl bulduk açıklarım, belki nedenini o zaman anlarsınız."

Domenec Torrent: "Tamamen boş haldeydi. Analist yok. Sanki yangından mal kaçırıyormuş gibi ortamdayken, 3 tane maçımız vardı. Bu şekilde bulduk biz burayı."

Domenec Torrent: "Kulübü boş şekilde bulduk. Oyuncular sayesinde elimizden geleni yaptık ama Galatasaray'ın 20 yıl öncesini unutun gitsin, gerçeği yaşamamız lazım. Dur demeyi başarmamız gerekiyordu, biraz bunu başardık ama son 1 aydır çalışmak çok zor."

Domenec Torrent: "Kulüp durmuş durumda. Her şey durmuş durumda. Her gün bu şekilde, 30 veya daha fazla gün boyunca."

Domenec Torrent: "Benim Galatasaray ile bir kontratım var. Kontratıma saygı duymanız gerekiyor."

Domenec Torrent: "Kötü durumdaki bir kulüple karşılaştık. Bilgisayar bile yok kulüpte."

Domenec Torrent: "İlk geldiğimiz gün etrafta kağıtlar saçılmıştı. Ortalık dağınıktı. Bilgisayarlar yok, kullandığımız programlar yok."

Domenec Torrent: "Bu maçın ardından 'Bu idmanları ben mi yaptırdım?' diyorum. Düşen bir uçakta bulduk kendimizi. Uçağın burnunu havaya kaldırmaya çalıştık, bence başarılı olduk."

Domenec Torrent: "Biz geldikten sonra 5-6 kilo vermiş oyuncular var. Biliyorsunuz ilk 3 maçta nasıl düşüşteydi takım. Şu an kaybedebiliriz, ama fizik olarak toparladık."

Domenec Torrent: "Seneye transferler ne olacak, bilmiyoruz. Türk değiliz ama kimseden de iyi değiliz. Bu tarz çalışmaya alışık değiliz. Bizim için zor oluyor."

Domenec Torrent: "Bayern Münih Barcelona, Marsilya'ya karşı oynamak çok kolay! İyi savunma yaparsın. Taraftar zaten geride oynamanı kabul eder. Kontradan gol bulmaya çalışırsın. Türkiye'de sen baskı yapmalısın, diğerleri kontra oynuyor."

Domenec Torrent: "Oyuncular, gelecekle ilgili hiçbir şeyden emin değiller. Büyük bir belirsizlik var."

Domenec Torrent: ”Hiç mutlu değilim.”

Domenec Torrent: "Ekibimle beraber, kontratımız bitene kadar devam etmeyi düşünüyoruz. Yeni başkan farklı bir proje isterse kabul etmeliyiz."

Domenec Torrent: "Türkiye'de bir gün içerisinde her şey değişebilir diyorlar. Bizim aklımız bunu almıyor. 30 gündür ne yapacağını bilmeyen bir sportif direktörden bahsediyorum"

Domenec Torrent: "Neyse ki sosyal medyaya bakmıyorum. Orası benim için önemli değil."

Domenec Torrent: "Aklımızda olan iyi futbolcular için geç kalmış durumdayız. Şimdi onlar başka takımlara imza atacaklar. Galatasaray'dan sıkılmadım ama durumdan sıkıldım!"

Boş yapiyor gençlerle sahaya çıksa yenilse kimse birşey demeyecek Semih nedir Babel nedir arkadaş ayakta duramayan Taylan hâlâ sahada seninle olacak iş değil bir an önce bitsin şu sezon artık çok sıkıcı olmaya başladı...

Üst Alt