Domènec Torrent İstifa | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domènec Torrent İstifa

Iddaamiz kalmamis bir zamanda 35+ yasinda sezon sonu sozlesmesi bitecek olan futbolculari kadroya alip 21 ve 22 yasindaki futbolculari kadroya almamak ciddi akil tutulmasidir , baskan adaylarinin bununla calismak istemedigini biliyoruz ama olurda hoca bulamayacak gibi olacaklar olursa ve bu adamla devam etme fikri %1 varsa bile bunu kullanmamalari icin fikrimizi belli edelim TORRENT ISTIFA !

parasını alıp gidecek - istifa etmesi mümkün değil.

bu devirde de Mancini gibi bırakıp gitmez - keza mancini zaten para derdi olmayan bri adamdı.

"Ben 4 ayda bunu hakedecek şunları yaptım seneyede şampiyonluğa oynardım" diyip alcak tazminatını gidecek.

Tabii ki yeni yönetim para olarak bunu ödemeye kalkarsa.

Kariyerine saygımız vardı ama bitti artık. Saçma kadro seçimleriyle sürekli babel arda, bunlarla birlikte sezon sonunda gitmeli çünkü kendisi genç oyuncu yetiştirebilecek bir donanıma sahip değil.

Benim aklıma takılan şu

Yardımcı T.D olarak düşünülen adama nasıl 1.7 + kadrosu için küsür total 2.1 mi artık ne haltsa tazminat bağlanır ? tabii bu işi servis etmek için söylenen laftı ayrıda..genede yani 1 i anlarım hadi bonusuyla 1.250 olsun da ... kimsede bunu cebinden çıkarıp vermeyecek tabii.

Yani hakikaten B.Elmas hem FT ile başlayıp erken ayrılması (hata başlamasıda denebilir, zamansız ayrılmasıda denebilir - ikisinide hak verebilirim. hatta sezon sonu diyene daha çok katılırım.) Hem de torrent ile neredeyse birebir hatayı azda kumar oynayara denemiştir.

Bunların ibret olması lazım yeni yönetime . tek handikapları Belmasın önünde tazminat yoktu FT ile devam etme kararı almasaydı - yeni yönetimin önünde tazminat var . 1 yılık iyi bir topçunun maaşı meblağı gömecek yol ayırırsa.

Benim aklıma takılan şu

Yardımcı T.D olarak düşünülen adama nasıl 1.7 + kadrosu için küsür total 2.1 mi artık ne haltsa tazminat bağlanır ? tabii bu işi servis etmek için söylenen laftı ayrıda..genede yani 1 i anlarım hadi bonusuyla 1.250 olsun da ... kimsede bunu cebinden çıkarıp vermeyecek tabii.

Yani hakikaten B.Elmas hem FT ile başlayıp erken ayrılması (hata başlamasıda denebilir, zamansız ayrılmasıda denebilir - ikisinide hak verebilirim. hatta sezon sonu diyene daha çok katılırım.) Hem de torrent ile neredeyse birebir hatayı azda kumar oynayara denemiştir.

Bunların ibret olması lazım yeni yönetime . tek handikapları Belmasın önünde tazminat yoktu FT ile devam etme kararı almasaydı - yeni yönetimin önünde tazminat var . 1 yılık iyi bir topçunun maaşı meblağı gömecek yol ayırırsa.
Hiç bir yerde bir halt yapamamış 60 yaşındaki adama dahi tazminatsız sözleşme imzalatamamak rezillik yav.

Eşref başkan gelir gelmez kovmalı gerekirse alt yapı hocasıyla kalan haftaları geçirelim kalan 3 haftada en azından 1-2 genç kazanmaya bakalım.

Üst Alt