Domènec Torrent - Sayfa 331 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi niyetinden sisteme olan bağlılığından ve kalsaydı dedikleri yapılsaydı gs i başarılara götüreceğinden zerre şüphem yoktu.işini seven işine bağlı çalışkan her insan mutlaka başarılı olur.o da mutlaka başarılı olacaktır ALLAHIN izniyle .birgün tekrar getirmeye çalışılacaktır.yolu açık çalıştıracağı lig ve takımla büyük şampiyonluklar kazanmasını diliyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son maça kadar gençlere şans vermeyip, 1 hafta sonra gidecek Babel'i oynatması iş ahlakı ve karakteri hakkında çok şey anlatıyordu. Umarım bir daha Galatasaray ayarında bir takım göremez.

FVnP4TcXEAIqFit

he çaycı , rizeden hemde özel
çok buyuk espiriydi , mükemmeldi , uzun yıllar etkisi surecek , çay manyağı ulkenin çay pardon çağ disi kompleksleri

Gitmeyi reddettiğine ve Okan Burukla beraber yarı yarıya hocalık yapmak istediğine dair dedikodular var. "Forveti ben yapayım defansı Okan yapsın. Kadro kurarken bir oyuncu ben seçeyim bir oyuncu Okan seçsin." gibi önerilerle gelmiş.

Gitmeyi reddettiğine ve Okan Burukla beraber yarı yarıya hocalık yapmak istediğine dair dedikodular var. "Forveti ben yapayım defansı Okan yapsın. Kadro kurarken bir oyuncu ben seçeyim bir oyuncu Okan seçsin." gibi önerilerle gelmiş.
Alem deliye biz akıllıya hasret. Hadi canım diyeceğimiz haberlere ulan olmuş olabilir diye bakıyoruz.

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şunu belirtmekte fayda var torent baktıki kendi stiline hiç adapte olamıyor takım, yanılmıyorsam eğer üç maç dört maç sonra sezon boyu oynadıkları oyuna bi kaç ekleme yaparak oynattı.oyuncuları dizilimine ve pozisyon almalarını daha iyi yaptırıp ataklarda daha bilinçli olmalarını sağladı ve duran toplar felan onları düzelttiler.malesef kafasındaki top rakibe geçtiği anda 3-4 saniye içinde geri al olayını yaptıramadı çünkü oyuncular o enerjiyi harcamaya gelince tembelliği seçtiler.atak yemelerimiz gol yemelerimizin ana nedeni buydu ve birde mecburi geri çıkışlarda allahın belası taylan ve diğer kilit pası kaptırmadan yapacak oyuncular hep kaptırdı nerdeyse.bunlara elinde ona uygun oyuncular olmadığından etki edemedi torent.anca oyuncular canı isteyince yapıyordu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fener maçında bitti bence aynı yerden kaç kere geldiler golü yedik sonunda, oyunu okuyamıyor 80 den önce zor adam değiştiriyor en büyük sorun buydu

Üst Alt