"Dönmek istiyorum" - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Dönmek istiyorum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: "Dönmek istiyorum"

Elano ve Lincoln ismini aynı cümle içinde kuran insanlarla futbol konuşmam ben. İyi forumlar sana :)

futboldan anlasan zaten böyle konuşmazsın efendi:) 5 yaşındaki çocukta izliyo maçları.neyin ne olduğunu görüyo.Futbol zevki diye birşey var.gözümüz paslandı mübarek.Sen izle elano nu.guiza gibi tükiyede yatar milli takımda coşar

:asd: :asd: helal olsun bu mantığa

Birini savunurken ne diye başka birine b.k atmaya çalışıyoruz ki

Onunda cevabı var.Ama anlamıyorsan yine bilemem.Söz konusu lincoln.En çok parayı alan futbolcu.Yine söz konusu elano yine en çok parayı alan futbolcu.Ayrıca başksına b.k atan daha ilk röportajında Elanoydu.Lincolnde sadece vatandaşız,başka ortak yönümüz yok deyip aşağılamıştı.Atsın golleri,atsın çalımları,atsın asistleri bizde destekleyelim...

Boşver sen benim mantığımı sen linconün maçlarını izle göze hoş geliyor ya pardon hangi takımda oynuyordu şu an kimle maçı var bu hafta

ya da hangi takımda forma giyiyor:D

Elano hangi takımda oynuyor,ben hergün izliyorumda takip te ediyorum onu bir türlü göremiyorum da.Açıklarsan sevinirim:D

sabriyle mi karşılatırcaktım.şu anda en yüksek parayı elano alıyo heralde.ozaman da lincoln alıyodu.hani karakterli ya.uyur uyur gider başka takıma.

yuhh be abi en yüksek ücreti alıyor diye mi kıyaslıyorsun. Şunu söyleyim sana Lincoln, alex , felipe gibi futbolcular artık dünyada değişen oyun sisteminde ekmek yiyemiyorlar ancak futbol mantalitesini değiştirmemiş takımlarda yerler örn;fener o yüzden lincoln olsa bile bu takımda 18 bile giremezdi bu yeni sistemimizde Rijkaardın mantığına ters bir oyuncu.

futboldan anlasan zaten böyle konuşmazsın efendi:) 5 yaşındaki çocukta izliyo maçları.neyin ne olduğunu görüyo.Futbol zevki diye birşey var.gözümüz paslandı mübarek.Sen izle elano nu.guiza gibi tükiyede yatar milli takımda coşar

Senin bu düşünce yapın antu.com'daki fenerbahçelilere çok benziyor.

Ne kadar acı verici bir durum değilmi?

Onunda cevabı var.Ama anlamıyorsan yine bilemem.Söz konusu lincoln.En çok parayı alan futbolcu.Yine söz konusu elano yine en çok parayı alan futbolcu.Ayrıca başksına b.k atan daha ilk röportajında Elanoydu.Lincolnde sadece vatandaşız,başka ortak yönümüz yok deyip aşağılamıştı.Atsın golleri,atsın çalımları,atsın asistleri bizde destekleyelim...

Sen gidip adamın ilk röportajında Lincoln hakkında soru sorarsan onunla karşılaştırırsan adamda cevap verir doğal olarak

Rijkaard'ın takımında Lincoln'ü nereye yazarsın desem forvet arkası dersin. Gelmişsin birde akıl veriyorsun.

yuhh be abi en yüksek ücreti alıyor diye mi kıyaslıyorsun. Şunu söyleyim sana Lincoln, alex , felipe gibi futbolcular artık dünyada değişen oyun sisteminde ekmek yiyemiyorlar ancak futbol mantalitesini değiştirmemiş takımlarda yerler örn;fener o yüzden lincoln olsa bile bu takımda 18 bile giremezdi bu yeni sistemimizde Rijkaardın mantığına ters bir oyuncu.

Peki,aldığı yüksek paranın karşılığını vermedi diye siz değilmisiniz,medya değilmi bir ton laf eden.Aynı parayı elano da alıyor versin ozaman hakkını.GS için oynucak sonuçta.Çaksın golleri,görelim sahada yaptıklarını,kim ona çamur atabilir.Acemice buca maçında kırmızı gördü,adamlar penaltıyı atsa ordanda elencez.bunu başkası yapsa ana avrat söverdiniz

Sen öyle san Lincolnle hiç bir bağımız kalmadı

Elanoyuda panathinakos maçında göre bilirdin izleseydin:rolleyes:

1 maçmı?yani 1 maç mı iyi oynadı bu adam.Bizim sabri bile maç kurtardı bu sene be.Adam alışamadı takıma diceksin demi:Dozaman lincolnün geldiği ilk maçlara bakalım.veya kurtardığı maçlara.takımı ayağa kaldırdığı maçlara

1 maçmı?yani 1 maç mı iyi oynadı bu adam.Bizim sabri bile maç kurtardı bu sene be.Adam alışamadı takıma diceksin demi:Dozaman lincolnün geldiği ilk maçlara bakalım.veya kurtardığı maçlara.takımı ayağa kaldırdığı maçlara

Örnek vermiştim:rolleyes:

Sen önce futbolculara kazma dememeyi öğren sapık supuk konuşma

Peki,aldığı yüksek paranın karşılığını vermedi diye siz değilmisiniz,mdeya değilmi bir ton laf eden.Aynı parayı elano da alıyor versin ozaman hakkını.GS için oynucak sonuçta.Çaksın golleri,görelim sahada yaptıklarını,kim ona çamur atabilir.Acemice buca maçında kırmızı gördü,adamlar penaltıyı atsa ordanda elencez.bunu başkası yapsa ana avrat söverdiniz

1- ben demedin karşlığını vermedi diye

2- lincoln geldiği ilk sene hiçbirşey yapmadı sabır etmedik mi?

3- medyanın ne dediği umrumda değil. onlar gazeteleri satsın diye en popüler kişilere saldırırlar düşünmeden sende onlara inanıyorsan onu bilemem.

4- Elano aldığı para. ben futbolcuların kazandıkları paraları hesaplamam tabiki para kazanacak benim senin karakaşın karagözün için gelmedi Türkiyeye.

5- bu oyuncunun hazırlık kampı geçirmediğini biliyoruz yükleme yapılmadı ona o yüzden fiziki açıdan kötü durumda. Brezilya milli takımı ile Galatasarayı kıyaslamakta yanlış nie orada iyi burada kötü hee Brezilya mili takımında da fiziki açıdan yeterli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt