"Dönmek istiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Dönmek istiyorum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: "Dönmek istiyorum"

Bu adam süper yetenek, müthiş topçuydu değil mi? O yüzden 5 aydır 'boş gezenin boş kalfası' modunda! Sen büyük takım topçusu değilsin koçum! Hatta vasat takımlarda dahi kalıcı olacak kapasitede değilsin! Dönmek istiyormuş; yürü git lan!..

Ya şimdi görmemişin 10 numarası olmuş diyecem ama yakın tarihimizde HAGİ gibi bir örnek var 10 numara görmemiş olamayız valla şu adamın peşinden ağlayanları anlamıyorum

Bu adam süper yetenek, müthiş topçuydu değil mi? O yüzden 5 aydır 'boş gezenin boş kalfası' modunda! Sen büyük takım topçusu değilsin koçum! Hatta vasat takımlarda dahi kalıcı olacak kapasitede değilsin! Dönmek istiyormuş; yürü git lan!..

biraz seviyeli yorum yap!!bayanlar var bu forumda.ahır değil burası:eek:mg:

Tarık Erkır, mesajının editlenmeden önceki hali gerçekten foruma yakışmıyordu.

Bu konularda üyelerimizden gerekli hassasiyeti göstermelerini talep ediyoruz.

Galatasaray için yapılanları bırak, sadece bu forum için fenerasyon gibi dediğin yöneticilerin gençliklerini yediklerini bilmiyorsun.

Ulan diye bir cümleye başlayıp bir harften dolayı banlandığını söylüyorsun. Bunu kendin için söylüyorsan banlanmanın ne demek olduğunu öğrenmeni rica ediyorum.

Başkası için söylüyorsan kimse tek harfle ceza almaz , mutlaka hakettiğini ekliyorum

TAKIMIMDA 1'DEN FAZLA BREZİLYALI FUTBOLCU İSTEMİYORUM!!!!!!!

adamlar 2+ kişi oldukları anda lobi dedikodu gruplaşma başlıyor... aynı bizim gibi adamların karakteri de biz de aynıyız, onun için 1 kişi yeter :D

Galatasaray için yapılanları bırak, sadece bu forum için fenerasyon gibi dediğin yöneticilerin gençliklerini yediklerini bilmiyorsun.

Ulan diye bir cümleye başlayıp bir harften dolayı banlandığını söylüyorsun. Bunu kendin için söylüyorsan banlanmanın ne demek olduğunu öğrenmeni rica ediyorum.

Başkası için söylüyorsan kimse tek harfle ceza almaz , mutlaka haketmiştir.

Klavye delikanlılığında çok başarılı olduğunu ifade ederek sözlerimi bitiriyorum .

Tamam arkadaşlar . Sakin olalım.

Uzatmayalım.

:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt