Video Haber - Dursun Özbek: "1-2-3'e kadar saydıktan sonra, Cim Bom Bom çekeceğiz!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaş anladık şans eseri zengin oldun da GS başkanlığı gibi elit bir makama başkan olmayı nasıl başardın bu meczup hallerinle. Galatasaray için dram gibi bir şey bu. Dünyanın en saçma şeylerinden biri dursun özbekin GS başkanı olması.

Biri de çıkıp demiyor ki "ağa biz ne yapıyoruz" :asd22: :asd22: :asd22:

Ama şöyle bir şey de var. Ne zaman saçmalasak o sene şampiyon oluyoruz.

Önce "Saat kaç" mevzusu vardı. Hiç umudumuz yokken şampiyon olduk.

Sonra pastanın içinden çıkıp poz vermiştik. Rezalet. 4. Yıldızı aldık.

Şimdi de bu. Umudunuzu kaybetmeyin. :)

Bu adam benim başkanım olmaz... Uzun zamandır bu kadar utandığım bir olay yaşamamıştım. Lanetlendik mi nedir anlamadım ki? Buna oy verenin de ta!!!!

Allah belamızı vermiş yapacak bişey yok. . Aha bu denyoyu tekrar başkan seçerlerse o kongre üyelerinin sıfatına tükürem arsız vezepenkler.

550cb793b32dd5fe4b26208e3addc25c.jpg

İzlerken çok utandım ya.

Abdurrahim Albayrak'ın kontrolsüz hareketleri için Galatasaray'a yakışmıyor falan denir hep. Kimi zaman ben de katılırım. Ama Albayrak, Dursun Özbek'in yanında lord gibi kalıyor resmen.

İzlerken utandım yemin ederim kızardım rezillik. Mustafa Cengiz'i beğendim ben bunun gibi pısırık biri değil konuşmasını biliyor ve karizması da var zor ama inşallah o seçilir neticede bu pilavcıdan daha kötü olamaz.

Üst Alt