Dursun Özbek: "117. yılın, Galatasaray'a hayırlı olmasını diliyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "117. yılın, Galatasaray'a hayırlı olmasını diliyorum"

1665746301604.png

Galatasaray Kulübünün kurucusu Ali Sami Yen, kulübün 117. kuruluş yılı etkinlikleri çerçevesinde mezarı başında anıldı.

Ali Sami Yen'in Feriköy Mezarlığı'ndaki kabri başında gerçekleştirilen anma törenine, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan, Galatasaray Eğitim Vakıf Başkanı İnan Kıraç ile sarı-kırmızılı camiadan isimler katıldı.

Törenin ardından Dursun Özbek ve beraberindekiler, aynı mezarlıkta bulunan Beşiktaş Kulübünün efsane başkanı Süleyman Seba'nın kabrini de ziyaret etti.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Dursun Özbek, kulübün 117. yılını kutlamanın gururunu yaşadıklarını dile getirerek, "117. yılın, Galatasaray'a hayırlı olmasını diliyorum. Galatasaray'ı nice 117. yıllara taşıyacağız." dedi.

Dursun Özbek:

"Bir asırdan daha uzun süredir Galatasaraylılar olarak, kurucumuz Ali Sami Yen'in 'Türk olmayan takımları yenmek' amacını yaşatıyoruz."

"Galatasaray, şanlı tarihinde 'Fikri hür, vicdanı hür' düsturuyla şanlı tarihinde eşi olmayan en başarılı spor kulübüdür ve Cumhuriyetin yüzü olmuştur. Olmaya da devam edecektir."

"Tarih boyunca önüne hangi zorluk çıkarsa çıksın buradan bir başarı hikayesi yaratmış olan bir camianın fertleriyiz"

"Bu amaçla 22 Ekim tarihinde yönetim kurulumuz, üyelerimiz, derneklerimiz, sporcularımız ve taraftarlarımızla Anıtkabir'e Atamız'ın huzuruna çıkarak, ona verdiğimiz sözleri huzurunda bir kez daha tekrar edeceğiz."

"Avrupa'da oynayan takımlarımızı tebrik ediyorum. Gerçekten dün gece güzel sonuçlar aldık. Özellikle ülke puanı için çok önemliydi. Bu sene inşallah alacağımız neticeler sonucunda gelecek yıl Türkiye'yi Avrupa'da temsil edeceğiz. Galatasaray, olduğu her yerde en iyiyi yapmış ve Türkiye'yi gururla temsil etmiş bir marka."

O kadar olmuş mu be... :rolleyes:
100.yılı dün gibi hatırlıyorum

724e0bb5f51d4460b6c094068449558f.jpeg

Şu logo yapıldığında, kuyruk kısmında subliminal olarak "fb" yazıyo muhabbeti yapıyoduk hatta.

Üst Alt