Dursun Özbek, A Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, A Spor'a Konuk Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun başkan şovenizmi beceremiyor yahu yalandan veriyorsun ayarı desene şehadet şerbetini içmişlerdir filan ölmüş deyip geçmekle olmaz bu iş lügat eksik kaçtı yoksa genel manada iyi sıktı.

Adam daha konuşmayı yeni söktü üstad. Adam bu senenin başına kadar 3 yaşındaki çocuk kadar kelimeleri getiriyordu yan yana.

Adam daha konuşmayı yeni söktü üstad. Adam bu senenin başına kadar 3 yaşındaki çocuk kadar kelimeleri getiriyordu yan yana.
Aynen yine eski haline döndü, sayın hocamın tecrübelerine duyduğum (10 saniye mavi ekran) o arada itimat, saygı, güven gibi kelimeler yerine tarayıp kafadan "ilgimi" ile durumu kurtardı bir nebze. Başarı gelince yine kendini ifade etme noktasında katkı sağlamış kesinlikle.

Aynen yine eski haline döndü, sayın hocamın tecrübelerine duyduğum (10 saniye mavi ekran) o arada itimat, saygı, güven gibi kelimeler yerine tarayıp kafadan "ilgimi" ile durumu kurtardı bir nebze. Başarı gelince yine kendini ifade etme noktasında katkı sağlamış kesinlikle.

Bugün konuşurken yine sapıttı. Daha ligin %75 i var. 75 çarpı 3 dedi yüzün üstünde puan var dedi.

Son düzenleme:
Bi ara konuşurken bugun yine sapıttı. Daha ligin %75 i var. 75 çarpı 3 dedi yüzün üstünde puan var dedi.
Onu da yakaladım, prim ile ilgili oyuncu 80 maça filan çıksa diye hesap yaptı üstüne muhtemelen puan diye düşünüp maç diye ifade etti de çok olunca göze batıyor haliyle, valla ülkede Başbakan Türkçe yazamıyor, bizim başkan malum hadi ben vasat bir tipim çok parlak tipler tanıyorum adamlar İstanbul'da ev geçindirmek için 3 tane sap yaşamak durumunda kalıyor bahsettiğim adamlarda ülkenin en iyi üniversitelerinden mezun, en az 1 yabancı dili olan adamlar bu hallerde yaşıyor ya bu adamlar nerede neyi doğru yapıp bu mevkilere gelebilmiş de bu parlak tipler nerede yanlış yapıyor da hayat bu kadar dramatik bir tablo oluşturabiliyor hiç anlam veremiyorum doğrusu.

Onu da yakaladım, prim ile ilgili oyuncu 80 maça filan çıksa diye hesap yaptı üstüne muhtemelen puan diye düşünüp maç diye ifade etti de çok olunca göze batıyor haliyle, valla ülkede Başbakan Türkçe yazamıyor, bizim başkan malum hadi ben vasat bir tipim çok parlak tipler tanıyorum adamlar İstanbul'da ev geçindirmek için 3 tane sap yaşamak durumunda kalıyor bahsettiğim adamlarda ülkenin en iyi üniversitelerinden mezun, en az 1 yabancı dili olan adamlar bu hallerde yaşıyor ya bu adamlar nerede neyi doğru yapıp bu mevkilere gelebilmiş de bu parlak tipler nerede yanlış yapıyor da hayat bu kadar dramatik bir tablo oluşturabiliyor hiç anlam veremiyorum doğrusu.

+14981818945498

Bir de forumda "sözde başkan" ibaresi kalksın diyenler vardı.

Ezik herif sınıfta kaldı ve yine Galatasaray'ın hakkını savunamadı.

sent via GSC

aslında yetersiz türkçesine ragmen ve tabi reisin kanalında oldugu icin korkusuna ragmen cüneyti yeterince itin götüne soktu ama ise yararmı bilmem

sent via GSC

Cumhurbaşkanının emri var diyen spor bakanı

Cumhurbaşkanımızın istekleri önemli diyen bir tff başkanı.

Türk oyuncu izleyemiyorum diyen başbakan.

Ona rağmen iyi konuşmadı mı ? Haksızlık ediyorsun. Şuan resmen saldırıyorsun.

sent via GSC

Sana katılıyorum ama bunun artık Dursun'la alakası olmadığı net olarak kesinleşmiş oldu.Yabancı sınırı baskısı bugün ilk değil,Cumhurbaşkanı dedikten sonra dahi kulübün tavrı değişmedi.Bu koreografi-Fetö ilişkilendirmesinden hemen sonra Dursun yabancı sınırını kabullenmek zorunda kaldı.Bu Fetö olayı çok başını ağrıtıyor kulübün,bu çok açık.

Dursun'a oraya çıktıktan sonra takır takır konuşmadı diye laf etmek saçma bence ne yapsın adam ülkede sistem bu bir atar gider yapsa şampiyonluktan ederler hemen. O yancı kanala çıkması hataydı. Resmi siteden yap açıklamanı tamam işte niye bu iğrenç düzenin, bu iğrenç iftiracıların kanalına çıkıyorsun..

Sana katılıyorum ama bunun artık Dursun'la alakası olmadığı net olarak kesinleşmiş oldu.Yabancı sınırı baskısı bugün ilk değil,Cumhurbaşkanı dedikten sonra dahi kulübün tavrı değişmedi.Bu koreografi-Fetö ilişkilendirmesinden hemen sonra Dursun yabancı sınırını kabullenmek zorunda kaldı.Bu Fetö olayı çok başını ağrıtıyor kulübün,bu çok açık.

Ne güzel ülke yav. Istemedigin begenmedigin insanlara kurumlara fetöcü de icin isinden siyril.

Oh ne ala.

bizim bu feto sacmalıklarından kurtulmamızın tek yolu sampiyon olmak yoksa medya bunu hep kasıyacak
Net bişeyler yapmaz isen kaşır.
Hani bizim Fetö ile alakamız nedir? Bir kaç eski futbolcumuz mu bağlantı? Her kulüpte, hatta aşağı yukarı her kurum da vardır bu kadarı. Sen buna karşı net tavır sergilemez isen, bunu ikide bir ortaya atanları kamuoyu'nun haberdar olacağı şekilde mahkum ettirmez isen kaşırlar. Hatta bir adım ileri gidip, neden karşı koymuyorlar, neden korkuyorlar noktasına getirirler. Herşeyden korkarsan, bunlara direnmeye nereden başlayacaksın?

Son düzenleme:
Net bişeyler yapmaz isen kaşır.
Hani bizim Fetö ile alakamız nedir? Bir kaç eski futbolcumuz mu bağlantı? Her kulüpte, hatta aşağı yukarı her kurum da vardır bu kadarı. Sen buna karşı net tavır sergilemez isen, bunu ikide bir ortaya atanları kamuoyu'nun haberdar olacağı şekilde mahkum ettirmez isen kaşırlar. Hatta bir adım ileri gidip, neden karşı koymuyorlar, neden korkuyorlar noktasına getirirler.

su anda aslında korkan sadece biz degiliz fenerde tinercilerde hepsi korkuyor asan kesen aziz öldümü kaldımı bilen yok su an herkes reisle iyi gecinmeye zıt gitmemeye calısıyor

cünkü zıt giderse bizi tek kalemde mahvedebilir o iradesi var inancı hakim yanlısta degil cünkü kulüp baskanları taraftarlarına güvenmiyor

biz diyoruz fener diyor 30 milyon taraftarımız var cogu muhalif oy vermeyiz vs bok vermezler reis su anda takımdan filan cok daha önemli bu taraftarlar icin

baskanlar camiasına taraftarına güvenebilse zaten bukadar ezilmezler o yüzden su anda hepsi ezik durumda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt