Dursun Özbek, A Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, A Spor'a Konuk Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Net bişeyler yapmaz isen kaşır.
Hani bizim Fetö ile alakamız nedir? Bir kaç eski futbolcumuz mu bağlantı? Her kulüpte, hatta aşağı yukarı her kurum da vardır bu kadarı. Sen buna karşı net tavır sergilemez isen, bunu ikide bir ortaya atanları kamuoyu'nun haberdar olacağı şekilde mahkum ettirmez isen kaşırlar. Hatta bir adım ileri gidip, neden karşı koymuyorlar, neden korkuyorlar noktasına getirirler. Herşeyden korkarsan, bunlara direnmeye nereden başlayacaksın?

Sadece Hakan'la Arif olsa neyse de bunlar topluca kahvaltılara gitmişler resim çektirmişler vb. birkaç değil birsürü topçu var maalesef o dönemden.Her kulüpte var o ayrı fakat bu derece bir örgütlenme yok futbolcu veya yönetici bazında.Medyanın gücü de tabi bunda etkili,gözardı edilemez.Aziz'in kupa finali sonrası Galatasaray Feto'nun dualarıyla şampiyon oldu lafı işkembeden sallanmış bir laf değil,o videoların hepsini biliyordu Aziz.Ellerindeydi yani kendi medyasının.

Sadece Hakan'la Arif olsa neyse de bunlar topluca kahvaltılara gitmişler resim çektirmişler vb. birkaç değil birsürü topçu var maalesef o dönemden.Her kulüpte var o ayrı fakat bu derece bir örgütlenme yok futbolcu veya yönetici bazında.Medyanın gücü de tabi bunda etkili,gözardı edilemez.Aziz'in kupa finali sonrası Galatasaray Feto'nun dualarıyla şampiyon oldu lafı işkembeden sallanmış bir laf değil,o videoların hepsini biliyordu Aziz.Ellerindeydi yani kendi medyasının.
Peki bunun şu anda kulüp ile alakası nedir? Eski futbolcuların, kişisel seçeneklerli. Ne yani rakipler bize edilen dua sayesinde futbol mu oynamadılar? Hani var mı elle tutulur bir kanıt? Yok işte, bunu alıp bu algıyı yaratanlara karşı tokat gibi cevaplar versen bu kadar azamazlar. Yahu didik didik edilse iddia ediyorum her kurum da aşağı yukarı aynı derecede çıkar.

Son düzenleme:
Fetö olayi kadar sacma birsey yok.

CB, basbakan,milletvekilleri belediye baskanlari. Hepsinin boyboy resimleri var Feto ile. Hoca efendi hoca efendi diye arkasindan ayrilmiyorlardi.

Ne yani onlar kandirilmis olup isin icinden siyriliyor ama Galatasaray fetöcü oluyor eski futbolcularinin yüzünden. Yaratan beyin vermis biraz kullanmasini bilmek de gerek.

Fetö olayi kadar sacma birsey yok.

CB, basbakan,milletvekilleri belediye baskanlari. Hepsinin boyboy resimleri var Feto ile. Hoca efendi hoca efendi diye arkasindan ayrilmiyorlardi.

Ne yani onlar kandirilmis olup isin icinden siyriliyor ama Galatasaray fetöcü oluyor eski futbolcularinin yüzünden. Yaratan beyin vermis biraz kullanmasini bilmek de gerek.

Aga iyi de bunu diyip kestirip atamıyorsun işte sıkıntı o.Güç onların elinde maalesef.Saçmalığın daniskası sadece 2013'ten sonranın alınması alınacaksa hepsi alınacak.Ama adamlar yapmıyor işte bunu.

Dua diye kastettiği gerçek anlamda dua değil,orada lobiden vb. bahsediyor.
Hadi Türkiye ile ilgili anlarım bu saçmalığı ama Avrupa müsabakalarını ne yapacağız? Suç bizim hemen hemen her zaman pısırık olan yönetimler de Sarper. Elle tutulur hiç bir şey yok, eski oyuncuların kişisel seçimleri sebebi ile koca bir kurum ve kulübü töhmet altında bırakamazsın. Buna karşı yönetim gerekenleri yapsa sesleri kesilir.

Dua diye kastettiği gerçek anlamda dua değil,orada lobiden vb. bahsediyor.

hepsi dogru hakan arif gibiler cete gibiydiler bunu herkes biliyor ki zaten hakan özel olarak rica minnet vekil yapıldı hatırlayın

ki hakan gibi onlarca isim vekil yapıldı

herneyse,bizimle ilgili ancak konuyu kasıyabilirler daha öte gidemezler cünkü kendileri bizden daha büyük bir bok cukurunun icindeler ki sırf su yüzden vekilinden belediye baskanına kadar temizlik yapmaya calısıyorlar

bunlarıda halk cok iyi görüyor,uzunu ben kurnaz uyanık bilirdim secimlere kadar futbolu hic kasımaz diyordum ama nedense dayanamamıs

yurt dısında olmanın en güzel yanı rahatla siyasi konulara girip istedigini yazabilmek :) biz burda bir cümleyi yazmadan 40 defa düsünüyoruz

hepsi dogru hakan arif gibiler cete gibiydiler bunu herkes biliyor ki zaten hakan özel olarak rica minnet vekil yapıldı hatırlayın

ki hakan gibi onlarca isim vekil yapıldı

herneyse,bizimle ilgili ancak konuyu kasıyabilirler daha öte gidemezler cünkü kendileri bizden daha büyük bir bok cukurunun icindeler ki sırf su yüzden vekilinden belediye baskanına kadar temizlik yapmaya calısıyorlar

bunlarıda halk cok iyi görüyor,uzunu ben kurnaz uyanık bilirdim secimlere kadar futbolu hic kasımaz diyordum ama nedense dayanamamıs

Aziz kaşıyor zaten bu meseleyi.İkide bir çıkıp 2006'yı 2010'u falan Fetö'ye bağlıyor Fetö olmasa şampiyonduk o yıllarda diyor.Yabancı sınırının da arkasında olanlardan biri o.Kesinlikle bunun da arkasında o var.Medyadaki maşalarını kullanıyor bunun için de.

Aziz kaşıyor zaten bu meseleyi.İkide bir çıkıp 2006'yı 2010'u falan Fetö'ye bağlıyor Fetö olmasa şampiyonduk o yıllarda diyor.Yabancı sınırının da arkasında olanlardan biri o.Kesinlikle bunun da arkasında o var.Medyadaki maşalarını kullanıyor bunun için de.

orası öylede o da sus pus kesildi onuda baska yerlerden sıkıstırıyorlar bence sadece dava konusufilan degil uzun adamla pek cok kez papaz olmustu
yani ben sundan eminim kulüp baskanlarının hepsi su anda ezik durumda hepsi korkuyor tepeden o yüzden tam ses cıkaramıyorlar
cünkü hepsi biyerden bu fetoya bulasmıs durumda bence acıklanmayan daha cok isim var hem futbolcu hem yönetici

orası öylede o da sus pus kesildi onuda baska yerlerden sıkıstırıyorlar bence sadece dava konusufilan degil uzun adamla pek cok kez papaz olmustu
yani ben sundan eminim kulüp baskanlarının hepsi su anda ezik durumda hepsi korkuyor tepeden o yüzden tam ses cıkaramıyorlar
cünkü hepsi biyerden bu fetoya bulasmıs durumda bence acıklanmayan daha cok isim var hem futbolcu hem yönetici

Bulaşmadan kasıt her kulüpte Fetöcü var Anadolu kulüpleri dahil,bu adamların amacı sızabildiği her noktaya kadar sızmak zaten.Bu ayrı bir konu.Futbolcu bazında bizde örgütlenmiş bu adamlar zamanında,yerlilerin neredeyse hepsi Fetöcüymüş.

'Galatasaray'ı Gulen şampiyon yaptı' - Tum Spor Haber

Bak bundan 9 sene evvel böyle bir haber vardı,herkes tepki göstermişti hemen hemen kahvaltıya vb. götürdü de ne demek diye.Şu an bakınca doğruymuş demek ki.Neredeyse bütün topçular diyor.Medyanın elini güçlendiren de bu zaten.Sadece Hakan vb. olsa bir yerde unutulurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt