GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç'un proje olduğunu ifade etmiştim. Google'a ananas yazın ne çıkıyor bakın" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Ali Koç'un proje olduğunu ifade etmiştim. Google'a ananas yazın ne çıkıyor bakın"

Tekrar ediyorum, Ben o zamanlar da gereksiz oldugunu soyluyordum simdi de ayni seyi soyluyorum. Tek tarafli bakmiyorum, onlar vurunca sövmek yerine gereksiz oldugunu soyleyen tek kisiyimdir. Karsilik gelince de gereksiz diyorum. Bu ulke insani yeteri kdr kutuplasiyor. Disarida siyasi ayrismadan dolayi birbirini öldürecek insanlar var. Bunu futbola da tasimaya gerek yok bu ulke insaninin hatiri sayilir kismi holiganliga meyilli ztn. Sonuclari herkesi üzer

Şikeci adam cevap vermiş.

Bu işin sonu yok
Tamam da bunu bizim yönetim durduramaz ki yeterinden fazla sustular itidalli davranmak için o kadar eleştirilere göğüs gerip sustular ama buna dur denmiyorsa ve sürekli saldırı oluyorsa yapacak bir şeyleri kalmıyor. 6222 uygulansaydı o açıklamalara bu gün bu açıklamalar olmazdı olsaydı sen haklı olurdun benim de görüşüm bu.

Ananas yazın derken herhangi birşey yazın anlamında mı demiş? Ne diyor anlamadım
Ananas aslında FB'yi değil direk Koç grubunu hedef alan bir açıklama. Koç ananas yazarsan bulursun. Ananas kod adı Fetö altın kaçakçılığı tarzı bir şey. Mustafa Koç'un da röportajı var Fetö Ananas gönderdi çok lezzetliydi diye bahsettiği.

Üst Alt