Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi!

Geçmiş olsun. Terim’i getirmeyecekler belli. 3 yıl daha tinerci ve kuşların laflarını çekicez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adam gibi bir aday elini tasın altına koyup güclü bir yönetimle secilmezse biz ayvayı yedik valla. Bir de Mayıs 2018 deyip sampiyon olamazsak batarız gibisinden konusup aday olmaya niyeti olanları da korkutuyor vallahi çıldıracam yine bu adam seçilirse ben galatasaraylılığımı dondururum, o kongre üyelerinin de iki yakası bir araya gelmez insallah.

Bu adama karşı seçim kaybedilmez. Ama kaybedilmişse veya kaybedilecekse genel kurulun ne kadar anti demokratik ve ortaçağ feodal beyleri zihniyetiyle yönetildiğini gösterir.

canını sıkma Alpay birkaç sene içinde ben seni üye yaparım ( kendim üye olunca tüzük gereği referans olamam ama olacak adam bulurum merak etme )

Aklımda zerre olmayan bir şeyi şu adamların halini görünce herşeyden çok ister hale geldim. Rahatlarını bozmadan bana rahat yok. Araştırıp yolunu bulacağım. Sağol ağabey. İnşallah önce sen sonra ben gireriz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abi bu adamın ya seçime girmesi yasaklanacak ya da seçilse dahi başkan yapılmayacak başka yolu yok bu işin,seçim-demokrasi diyenin sıçarlar çarkına

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yapılması gerekenler belliyken yapmamak apaçık bu takıma kötülüktür, Dursun Özbek Galatasaray'ı yönetemiyor.. Camia'da yok mu adam gibi birisi.

2021 kadar başkan bu Adam terimi getirmeyecekte niye seçim e gidiyor

Bizim taraftar profiline uygun biri

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İki kelimeyi bir araya getiremeyen adamdan kulübe başkan yapan genel kurulu da, karşısına aday çıkaramayan muhalifleri de Allah bildiği gibi yapsın. Gayet güzel ve net sorular geldi hepsine kem küm aynı cevabı verdi. Madem cevap vermeyeceksin, bildiri yayınla çıkma basın karşısına. Alenen billur geçiyor herkesle. Defol git, düş şu kulübün yakasından.

Üst Alt