Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
biraz önce karakullukçu da söyledi ben de ekleyeyim

burak elmasın en büyük hatalarından biri kap açıklamalarını kaldırmasıdır

derhal dön kap açıklamalarına

kap açıklaması galatasaray için iyidir

anında açıklayacaksınız o transfer bedellerini eğer iyi niyetliyseniz
maaşları açıklayınca menajerler fiyat arttıyormuş emsal göstererek. kaldırılma sebebi buymuş
başta ben de karşı çıkmıştım şeffaflığı ortadan kaldırıyor diye ama diğer taraftan bakınca da kulup zora giriyor.
Zaten üyelere açıklıyorlar bizi ilgilendiren çok da birşey oldugunu dusunmuyorum.

maaşları açıklayınca menajerler fiyat arttıyormuş emsal göstererek. kaldırılma sebebi buymuş
başta ben de karşı çıkmıştım şeffaflığı ortadan kaldırıyor diye ama diğer taraftan bakınca da kulup zora giriyor.
Zaten üyelere açıklıyorlar bizi ilgilendiren çok da birşey oldugunu dusunmuyorum.

abi sen gerçekten bizim aldığımız oyuncuların maaşının da bonservisinin de diğer menajerler tarafından açıklama yapılmasa da bilinmediğini düşünüyor musun

Mekanı cennet olsun Ahmet Çalık rahmetli olduğu gün aday olacağı belliydi. Koskoca otel sahibi, başkan olduktan beri doğru düzgün röportajı yok, tüm kanallara tek tek çıkıp Ahmet Çalık’ı alırken ki süreci anlattı.

Bir genel kurulda üyelerden biri rahmetli Dursun başkan falan derken de çıktı en ön koltuktan ben burdayımlar falanlar.

Yüzünü hatırlattı önce, basın da tamamen arkasında çok ilginç şekilde. Mekanı cennet olsun Mustafa Cengin başkan olurken de medya baya pohpohluyordu fark olurlar falanlar. İlginç. Ama belliydi geri döneceği.

Riva dosyasi gün geldiginde tüm ic yüzleri ile acilmalidir... Gercekten kulüp ne kazandi yada kaybetti... Kafami da yormak istemiyorum eskisi gibi, fakat Türkiye resmen dezinformasyon cenneti...

Kendisiyle ilgili çok tatlı bir anı anlatmak istiyorum.

Dursun Özbek, Başkanlık seçimi sonrası doğruca başkanlık ofisinin yolunu tutmuş. Hızlıca transferlere ve gündemdeki konulara el atmak için ekibini yuvarlak masaya toplayıp istişareye başlamışlar.

Dursun başkan duvardaki Ali Sami Yen tablosunu görünce cebinden iphone x telefonunu çıkartmış. Daha sonra gps'i kapatıp wifi'yi açmış ve beklemiş. En son 2018 yılında wifi ye bağlandığı için acaba şifreyi değiştirmişler midir diye hüzünlenmiş..

0*EiFF0fjGhm13BvDS.gif

Cihaz etraftaki wifi ağlarını tararken bir anda Galatasaray ağına bağlanınca;

1655109688378.png

diyerek sevinçle zıplamaya başladı :love::love::love:

İki aday da birbirinden beterdi. Umarım ehveni şer olmuştur. Yalnız Eşref bey 2 kez son dakikada kaybetti, 3. sefer bu adam başkan olur demedi deme İbrahim.

Üst Alt