Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FXuIuy3VEAA2Bve

FXuIvBLVQAEuPMJ

Florya...
Buradaki Özbek - Timur dışındakiler Elmas döneminden kalma bu ayın sonuna doğru şirketin genel kurulu olacak Özbek yönetimi kendi seçtiklerini koyacak.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kuzu grubun Galatasarayla ilgisi gayrimenkulle başlıyor gibi sanki :asd: Benim kuzenim bunların üst düzey yöneticisiydi hep iç içelerdi. Siirtliler, Cezayir, Fildişi vs bir sürü yerde devletten ihale alıyorlar, hükümet nereye giderse yurt dışında bunlarda gidiyor. Türk işçi götürüyorlar, turist vizesiyle çalıştırıp 6 ayda bir geri döndürüyorlar. Ölen falan çok olmuş inşaatlarda, umursamamışlar, sigorta yok, ölenin gelmişine geçmişine sövmekle yetinip oraya gömdürmüşler, ailenin haberi olmuyor. Binalarda hep birşeyler çalıyorlar, dandik yapıyorlar, insana değer yok. Mafyatik tipler. Maaşlar hep gecikmeli yatıyor, hak arayanı direkt kovuyorlar. Ölümle tehdit vs durumlarıda var. Özellikle yurt dışında çalışanları. Tamamen aile şirketi, nasıl bu kadar büyüdükleri muamma. Kısacası, para nerde bunlar orada. Aynı anda bu kadar inşaat şirketi yönetime aday olması tesadüf değil. Hep söylüyorum, büyük müthaitler her zaman sıkıntılı oluyor. Erden Timura da bu yüzden hiç olumlu bakmıyorum. Şuana kadar bir yamuğu yok gibi ama bir anda florya riva vsden sonra oda Galatasarayla sürekli iç içe olmaya başladı ve bu yönetimde projelerden* sorumlu olmayı başardı. Dursun yönetimi asıl yüzünü 31 temmuz sonrasında gösterecek gibi.
Erden Timur Riva- Florya'dan öncede Galatasaray'a sponsor olan yönetimlere yardımcı olan biriydi ve bunu yönetim ayırt etmeden yaptı. Elmas yönetimine, Cengiz yönetimine yardımcı oldu.

Erden Timur Riva- Florya'dan öncede Galatasaray'a sponsor olan yönetimlere yardımcı olan biriydi ve bunu yönetim ayırt etmeden yaptı. Elmas yönetimine, Cengiz yönetimine yardımcı oldu.

iyide zaten florya Riva mevzusu ilk olarak Aysal tarafından dillendiriliyor, sonrasında yetki alamıyor. Ondan sonra müthaitsaray olduk. Erden bey dışında 5 kuruş faydalarıda olmadı.

And içmiş bizi batıracak.

Ali Naci 'ye göre pedro'ya 3 senelik 11.5 maaş teklif etmişiz.

Aklım almıyor küme düşmüş takımın 31 yaşındaki oyuncusuna 200 milyon lira teklif etmek nasıl bir iş bilmezliktir?

iyide zaten florya Riva mevzusu ilk olarak Aysal tarafından dillendiriliyor, sonrasında yetki alamıyor. Ondan sonra müthaitsaray olduk. Erden bey dışında 5 kuruş faydalarıda olmadı.
Aysal zamanı dillendirilen şey inşaat projesi falan değil yalnız.b Riva- Florya'yı Gayrimenkul şirketine aktarmak daha sonra o şirketin hisselerini yükseltip belirli hissesini halka açarak satmak tarzı bir projeydi. Divanda çok eleştirildi bunun üzerine yetki almaya bile gitmeden seçim kararı alındı diye hatırlıyorum.

Hortum arayan Ünal Aysal'in Devlet ile yaptiği elektrik anlaşmasina baksin...

Resmen yoktan zengin edilmiş... 5li çete, cengiz mengiz diyenlere, yillar önce Devletin kendisine zorla 10 kati para verdiğine inandirmişti. Parayi da hop yurtdişina, yersen avrupali zengin ünal.

Cengiz holding bu forumu okuyorsaniz, kinayeli bir şekilde siz de böyle savunun kendinizi, regime change sonrasi...

Doğrusu nedir?

Bak güzel kardeşim, 1. Ağız 2. Ağız 3. Ağız hepsi aynı şeyden bahsetmiş. O dönemi yasadigim için şizofren değilsem bende hatırlıyorum. Riva Florya Mecidiyekoy vs için Ünal Aysal projeler üretmiş ve yetki istemişti, verilmedi. Daha milyon kaynak bulurum ama Googlea yazdığında ki ilk 4 haberi kopyaladım sana. Gereksiz yere yanlış yazıp bulandirmayalim konuyu.

Aysal zamanı dillendirilen şey inşaat projesi falan değil yalnız.b Riva- Florya'yı Gayrimenkul şirketine aktarmak daha sonra o şirketin hisselerini yükseltip belirli hissesini halka açarak satmak tarzı bir projeydi. Divanda çok eleştirildi bunun üzerine yetki almaya bile gitmeden seçim kararı alındı diye hatırlıyorum.

Ben inşaat yapma olayını demedim zaten. Arazilerin değerlendirilmesi mevzusunu dedim. İyisi kötüsü vs değil. O dönem borçların sifirlandirilmasi vs hususunda çeşitli projelerle satılması vs değerlendirilmesi için yetki istedi Aysal. Ondan öncesinde Riva diye bir gündem yoktu

Doğrusu nedir?

Bak güzel kardeşim, 1. Ağız 2. Ağız 3. Ağız hepsi aynı şeyden bahsetmiş. O dönemi yasadigim için şizofren değilsem bende hatırlıyorum. Riva Florya Mecidiyekoy vs için Ünal Aysal projeler üretmiş ve yetki istemişti, verilmedi. Daha milyon kaynak bulurum ama Googlea yazdığında ki ilk 4 haberi kopyaladım sana. Gereksiz yere yanlış yazıp bulandirmayalim konuyu.

Okudun mu içerikleri hiç?

Galatasaray gayet şeffaf bir kurumdur. Oylamalar halka açik yapilir.

Misal olarak

Bu zamaninda kendinize inandirdiğiniz bir yalan.

Aysal'in tanittiği projesi DIVAN KURULU'nda eleştirildi bazi üyeler tarafindan, oda bunu bahane edip istifa etti.

Ünal Aysal Genel Kurul üyelerinin huzuruna hiç bir projeyi oylamaya sunmadi.
Yani isteyip de alamadiği bir yetki yok...

Okudun mu içerikleri hiç?

Galatasaray gayet şeffaf bir kurumdur. Oylamalar halka açik yapilir.

Misal olarak

Bu zamaninda kendinize inandirdiğiniz bir yalan.

Aysal'in tanittiği projesi DIVAN KURULU'nda eleştirildi bazi üyeler tarafindan, oda bunu bahane edip istifa etti.

Ünal Aysal Genel Kurul üyelerinin huzuruna hiç bir projeyi oylamaya sunmadi.
Yani isteyip de alamadiği bir yetki yok...

Demek istediğini şimdi anladım. Ama yanlış olan yine senin dediğin. Sen usulen böyle bir durumun olmadığını dile getiriyorsun ama Ünal Aysal dile getirdiğinde yoğun muhalefet gerçekleşiyor ve yetki verilmiyor. Bunu görmek için illaki oylama olmasına gerek var mı bilemiyorum. Hatta Yarsuvat başkan içinde benzer hadise oldu. Yalan diye bir durum yok, ilk riva lafı seçildiği günlerde geçiyor Aysal'ın. Ta o zamandan fikriyatı mevcut. Ama malları satılıyor Galatasaray'ın diye o dönem yedirmediler Ünal beye, Duygun beyde yapamadı, Dursun yedi.

Demek istediğini şimdi anladım. Ama yanlış olan yine senin dediğin. Sen usulen böyle bir durumun olmadığını dile getiriyorsun ama Ünal Aysal dile getirdiğinde yoğun muhalefet gerçekleşiyor ve yetki verilmiyor. Bunu görmek için illaki oylama olmasına gerek var mı bilemiyorum. Hatta Yarsuvat başkan içinde benzer hadise oldu. Yalan diye bir durum yok, ilk riva lafı seçildiği günlerde geçiyor Aysal'ın. Ta o zamandan fikriyatı mevcut. Ama malları satılıyor Galatasaray'ın diye o dönem yedirmediler Ünal beye, Duygun beyde yapamadı, Dursun yedi.

Öyle birsey mi olur. Divan Kurulunda üyeler kizip, Ünal Aysal´dan projeyi daha detayli ve somut bir sekilde anlatmasini istedi. Baska hic birsey yok. Sonra Aysal kendisine ayip edildigini söyleyip istifa etti. Bunu yapan zaten istifa icin bahane ariyordur. Aslinda projede yok, sadece düsündügü konsepti anlatti...
Duygun Yasrsuvat´in ise bir alakasi yok. Zaten 6 ayligina idarelik gelip gitti.

Dursun Özbek´de ne güzel yemis be, adami daha para akisi devam ederken indirdi genel kurul....

Üst Alt