Dursun Özbek, Kameraların Karşısına Geçiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Kameraların Karşısına Geçiyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam konuşmayı bilmiyor başkanlık yapıyor.

Vallahi 1 kilo çekirdek alıp stad da satamaz, yarısını döker, yarısının parasını alamaz öyle zekada bir adam. Ama arkasında malum parti var işte yapacak bir şey yok.

Tam kanalına çıkmış.Arkadaş bir açıklama yapacaksanız bile bizim resmi kanalımız ne güne duruyor.Kala kala fener medyasına mı kaldınız.Bu kadar mı acizsiniz.

Dursun Özbek: "Zayıf yönetim laflarına kesinlikle katılmıyorum. Madem böyle söylüyorlar, nedenlerini de söylesinler."

[FONT=Arial, sans-serif]:red:[/FONT]

Dursun Özbek: "Mehmet Özbek, faydalı mı? Faydalı... Ben buna bakarım. Son derece faydalı olduğunu düşünüyorum."

Bittik biz beyler bittik

Dursun Özbek: "Kardeşim Galatasaray'a hizmet etmek için burada. Ben insanların Galatasaray'a verdiği hizmete bakarım."
Dursun Özbek: "Mehmet Özbek, Mehmet Özbek'tir."

lafa bak

Hesap vereceğim yer sadece genel kuruldur :)

Bundan sonra seni zor günler bekliyo 1 sene her yerde.

Bunları her alanda istifa'ya davet etmeyen şerefsizdir.

Dursun Özbek: "Maçın ortasında oyuncuyu, yönetimi protesto etmeyin. Ne faydası var? Maç bitince yapın, başımın üstüne."

he tamam oldu

Geçmiş olsun

1 senemiz daha çöpe gitti

Kardeşinden çok memnunmuş

Allah belanı versin senin

Bir sene degil Alper, basarisiz bir sene ertesi seneyi de etkiliyor direkt cünkü CL veya AL bilhassa da CL'ye katilamamanin maddi kaybi cok büyük.

Kafadan 25 Milyon € kaybediyorsun turnuvaya katilim parasi olarak, daha yayin gelirleri market pool vs para kaybin olusuyor.

CL'ye katilamamak demek iyi oyuncu transferinde zorlanmak demek. Bence sahsen 3-4 senemiz heba oldu Dursun sayesinde. Her yeri cökerticek iyice sonra defolup gidince mal gibi ortada kalacagiz Riva Florya elden gitmis olacak, tesisimiz yetismeyecek vs dolu sorun ile karsilasacagiz.

Hala akıllanmıyorsun ya umarım linç edilerek gidersin

Hakediyorsun bunu Mehmet Özbek kim aklını sevdiğimin salağı

Senide kardeşini de üst üste koyup severek göndermek şart oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt