Dursun Özbek, Kameraların Karşısına Geçiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Kameraların Karşısına Geçiyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek: "Maçın ortasında oyuncuyu, yönetimi protesto etmeyin. Ne faydası var? Maç bitince yapın, başımın üstüne."

he tamam oldu

Burada da var ayni kafayi yasayanlar, 90 dakika destekle mac bitince protesto et. Mac bitince protestonun getirecegi ses ne kadar olabilir ki?

TV de mac canli yayinlanirken bagiracaksin cagiracaksin ki herkes duysun. Ha protestolar falan Dursun'un seyinde bile degil zaten bu yüzsüz herifin yüzüne tükürsen Allah razi olsun der.

Gelecek sezon da sportif basari olmazsa ozaman goruruz mehmet ozbek'i otel insaat'ini

Mehmet ozbek faydaliymis hadi lan ordan kardesin levent ile birlikte takimin anasini belledi 1 tane iyi oyuncu almadiniz

Bir sene degil Alper, basarisiz bir sene ertesi seneyi de etkiliyor direkt cünkü CL veya AL bilhassa da CL'ye katilamamanin maddi kaybi cok büyük.

Kafadan 25 Milyon € kaybediyorsun turnuvaya katilim parasi olarak, daha yayin gelirleri market pool vs para kaybin olusuyor.

CL'ye katilamamak demek iyi oyuncu transferinde zorlanmak demek. Bence sahsen 3-4 senemiz heba oldu Dursun sayesinde. Her yeri cökerticek iyice sonra defolup gidince mal gibi ortada kalacagiz Riva Florya elden gitmis olacak, tesisimiz yetismeyecek vs dolu sorun ile karsilasacagiz.

Hiç sorma.
Hatalarımdan ders alıp eleştirileri dinleyeceğim dedi bende son senende inşallah güzel şeyler yaparsın diye mesaj attım.

Mehmet özbek iyi işler yapıyomuş çok memnunmuş.
Bu adam dayak yemeden gitmeyecek.

Yada taraftar bi ayaklanma yapmadan, o salonu basmadan bunlar gitmeyecek.
Tüm Türkiye'nin ibretle izleyeceği bi olay olmadan bunlar gitmeyecek.

SON DAKİKA ! Dursun Özbek'ten inanılmaz bilgi! Dursun Özbek: "Mehmet Özbek, Mehmet Özbek'tir."

Son dakika haberi verelim :D

bu herif sonra hırsız kardesive ırkcı hamzayı dövme organizasyonu yapılsa işi gücü bırakır katılırım

ömrümüzü yedi hasta etti bizi pislikler

Dursun Özbek : Önümüze sportif direktör önerileri ve CV'lerini içeren dosyalar da geldi.Mesela Matthias Sammer , evet dünyaca ünlü kariyerli bir isim.Ama yönetim kuruluna dedim ki Mehmet Özbek de Mehmet Özbek'dir , futbol konusunda aldığı kararlara güvenim tam.Bizim sammer'e mammer'e ihtiyacımız yok , kardeşim zaten şu ana kadar futbol konusunda aldığı kararlarla herkesin övgüsünü kazanmıştır.

yahu-bunlar-cok-zavalli-ya_1348222.jpg

Vizyonuna tüküreyim senin.Mehmet özbek mehmet özbektir nedir yav.Son 2 senede sağlık olarak geri gittim.Epilepsiden tut depresyona kadar.Son 30 dkdır düşünüyorum acaba tüm bunların dursun zamanında olması tesadüf mü diye de değil.Biraz daha kalırsa milyonlarca taraftarı ruh hastası edecek.

Dursun Özbek : Önümüze sportif direktör önerileri ve CV'lerini içeren dosyalar da geldi.Mesela Matthias Sammer , evet dünyaca ünlü kariyerli bir isim.Ama yönetim kuruluna dedim ki Mehmet Özbek de Mehmet Özbek'dir , futbol konusunda aldığı kararlara güvenim tam.Bizim sammer'e mammer'e ihtiyacımız yok , kardeşim zaten şu ana kadar futbol konusunda aldığı kararlarla herkesin övgüsünü kazanmıştır.
bu adam hangi dünyada yasiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt