Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek : Biz kendimizi affettirmek istiyoruz, bunun için de çalışıyoruz. Taraftarlarımız maçlara gelsinler... Saygılarımı sunuyorum.

Degerli dostlar , bildiginiz gibi su an disaridayim fakat onemli buldum ve kulakligi (kablosuz) takarak programi telefonu cebe atarak dinledim . Aslinda ilk fikrim klube giderek bu bos muhabbet icin heba olan GB lerce datanin karsiligini istemekti

fakat sonra "brumanin klubun tapusunu istemesi" esprisine (ve bunun espri ya da gercek olma olasiligini) baska hic bir sekilde tanik olamayacagimi anlayarak giden 1,5 saat ve 2-3 GB datami helal ettim

ne dersiniz

ugur cifti (kesin olarak alindi)
titi (gündemde)
castro (gündemde)
adem büyük (ön protokol yapildi)

vay anasini sayin seyirciler.

Ulan koskoca genel kurul üyeleri şöyle bir çapsızı nasıl seçti akıl alır gibi değil. Adam konuşmasını bile bilmiyor, üstü başı köylü delikanlıları gibi, çok zor sorular sorulmuş bir de mektepte okumuş o kadar daaaa... Öyle göle, böyle yaprak... Hele şu imza işi bir bitsin bakalım ak göt, kara göt belli olacak... Eğer bu adamı indiremiyorlarsa bu adamda tek bir suç bulmam... Adam zaten meczupun teki!

dursun ile fm oynamak ne güzel lan , database seçerken giriyorsun türk ligine o da yetmiyor kasımpaşa seçiyorsun bir iki gençlerbirliği falan ekliyorsun , mis gibi 50 oyunculuk playerbase oluyor.

scout'a falan da gerek yok .

Bi insan ancak bu kadar salak olabilir
f8863ced2189bba9d2a624a85506258c.jpg

Aslinda Dursun Özbek ülkemiz icin bi umut isigidir.

Bu gerizekali bile zengin olmussa, su ülkede herkes hersey olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt