Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan bu herif her ağızını açtıkça sinirlerim tepeme çıkıyor kafayı yiyecek gibi oluyorum

Yemin ediyorum 1 nane bildiği yok bu adamın Galatasaray Başkanı olarak ortalıkta dolaşması kanıma dokunuyor arkadaş yav ...

Dursun Özbek : Galatasaray'daki demokratik yapı sayesinde imza kampanyası başladı. Son derece doğal. Patron genel kuruldur. (beIN Sports)

Özbek: "Olağanüstü kongre için başlatılan imza kampanyası, son derece doğal. Galatasaray'da demokratik bir yapı var."
Özbek: "Genel kurulda ibra edildik ama bazı arkadaşlar bunu yeterli bulmadılar. İmza kampanyasına karşı durmak yanlış olur."
Özbek: "Bunlar kötü yorumlanacak olaylar değil. Üyelerin Galatasaray'la ilgili olması beni memnun ediyor."

Son düzenleme:
Alevlendirmek istemedi olayı çakal çok akıllı davrandı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun Özbek : İmza kampanyasını eleştiremem ama tartışıp doğruyu bulmak varken yönetim aleyhine çalışmak doğru değil. (beIN Sports)

Özbek: "Günde 500 tane telefon geliyor. Küfür, tehdit... Bu yanlış. Galatasaray'ın etiğinde böyle bir şey yok."

:asd:

Dursun Özbek: "Telefonumu internete verenleri savcılığa verdim. Sonuçlarını göreceksiniz. Her gün 500 telefon alıyorum. Küfür tehdit..."

Dursun Özbek : Genel Kurul yaptıklarımdan memnun olursa zaten beni gelecek seçimde başkan olarak işaret eder. (beIN Sports)

Dursun Özbek : Aidatlarını ödemeyen üyelerle ilgili bir şans daha vermek istedik. 20 Mayıs'a kadar öderlerse ihraç edilmeyecekler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt