GSC Haber - Dursun Özbek: "Trabzon'da olaylara karışan; yönetici, futbolcu ve seyircilerin gereken cezayı alması lazım!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Trabzon'da olaylara karışan; yönetici, futbolcu ve seyircilerin gereken cezayı alması lazım!"

biri mesaj fln attı heralde

Dursun Özbek: "TFF, bir tarih açıkladı. Bütün hazırlıklar buna göre yapıldı. Şanlıurfalı kardeşlerimiz de bizi sürekli arıyor, irtibat halindeyiz. Son derece heyecanlı olduklarını görüyoruz. Bundan sonraki gelişmeler TFF'nin inisiyatifinde olan gelişmeler. Bize iletilen 7 Nisan'da bu karşılaşmanın Urfa'da oynanacağı. Bugüne kadar TFF'den Galatasaray'a gelen bir talep, bilgi mevcut değildir."

Arka planda Türk futbolunda bu yaşanların ardından derin bir soruşturma yapılıyor olma ihtimali var mıdır?

Bu soruşturma esnasında sonradan suçlu duruma düşmemek için mi bu tavırlar?

Galatasaray başkanının bu ortamda, bu pislik rakibe karşı, bu yüzsüz haysiyetsiz yalı çocuğuna karşı bu kadar tavırsız ve ılıman kalmasının açıklaması ne olabilr ?

Düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. Biz sinirden akşam uyku uyuyamıyoruz, tavıra bak.

Bu rahatlık, gevşeklik nedir ya.

Bu adam kendi hakkını koruyamaz ki, biz gittik koca kulübün hakkını korumasını bekledik. Pelte gibi bir adam 10 dk konuşsa haklıyken haksız konuma düşer

Üst Alt