Dursun Özbek, TRT Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, TRT Spor'a Konuk Oldu!

adam haklı mal meydanda
10bba8b741533fad298b0c76fe5873d0.jpg

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Dursun Özbek: "Şampiyonluktan başka hedefimiz olamaz."

Dursun Özbek: "Taraftarımıza şu kadarını söyleyeyim, yapacağımız transferlerle fazlasıyla mutlu olacaklar."

Dursun Özbek: "Sabri takım içinde benim en sevdiğim oyuncu. Ama insanlar profesyonel hizmet ettikten sonra ayrılıklar kaçınılmaz oluyor."

Misal Maicon transferi beni çok az mutlu etti. Gomis transferi az mutlu etti, belhanda transferi de bağıra bağıra mutsuz etti.

Sanırım ilk üç transferi saymadı bu sözü söylerken. Çünkü ortada mutlu olunacak bir transfer yok. Beş para etmez adama 8 milyon euro verince, yıldız aldım zannediyor herhalde katır.

lan bu adamin sportif mi, finansal mi, imaj olarak mi ne ise... bize ne katti ve sanki bi halt becermis de yapmis gibi bu sergiledigi ozguven ve durus nerden kaynaklaniyor?

rivayi sattin,, floryanin anasini sattin ne bilim adanin ebesine kadar ettin.. bu mu yaptigi ?

fenere iki mactada yenildin, eziklere 2 defa yenildin. ne bilim ligi 6.sirada bitirdin ve utanmadan hangi sifitla konusuyorsun?
Adam olsan insanin yuzu kizarar ne bilim utanir boyle bir sezondan sonra!

kombine satmiyoruz, taraftar gelmiyor, forma satmiyorsun ne bilim sportif gelirin yok.

VIZYONSUZ
HIRSIZ
KILIKSIZ
REZIL
DURSUN

Insanin akli almiyor, iki oyucunya 16 m verdik, bu paralarla sneijder, melo ,ujfalusi,riera ve elmander aldik.

Misal Maicon transferi beni çok az mutlu etti. Gomis transferi az mutlu etti, belhanda transferi de bağıra bağıra mutsuz etti.

Sanırım ilk üç transferi saymadı bu sözü söylerken. Çünkü ortada mutlu olunacak bir transfer yok. Beş para etmez adama 8 milyon euro verince, yıldız aldım zannediyor herhalde katır.

Muazzam bir matematik hesabı yaparak, beni benden aldı.

"Şimdi biz bruma yı kaça aldık ? 12 milyon euro. Kaç yıllık sözleşme ? 5 yıl. Yani demek oluyor ki, her yıl ortalama 2 buçuk milyon euro maliyeti var. Kaça sattık ? 15 milyon tl. O zaman ne oluyor ? 40 milyon tl kardayız. :D :D :D :D Tebrik etsenize lan bizi :D"

Aynen de böyle. Ağzım açık kalırdı normalde bu matematik hesabına ama, yapan dursun olunca şaşmadım.

"Şimdi biz bruma yı kaça aldık ? 12 milyon euro. Kaç yıllık sözleşme ? 5 yıl. Yani demek oluyor ki, her yıl ortalama 2 buçuk milyon euro maliyeti var. Kaça sattık ? 15 milyon tl. O zaman ne oluyor ? 40 milyon euro kardayız. :D :D :D :D Tebrik etsenize lan bizi :D"

Aynen de böyle. Ağzım açık kalırdı normalde bu matematik hesabına ama, yapan dursun olunca şaşmadım.

Aynen ben koptum orda :D

Brumadan kar etmisiz 10 milyon. Hesabi müthis süperzeka zamaninda 12 ye aldik 5 senelik kontrat yaptik. Sonra geldi 12yi 5 e böldü Brumanin satildigi dönemde piyasa degeri 2.5 milyondu dedi. Ulan makinemi satiyorsun her sene degeri azalan. Biri sunu iyice bir silksin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

"Şimdi biz bruma yı kaça aldık ? 12 milyon euro. Kaç yıllık sözleşme ? 5 yıl. Yani demek oluyor ki, her yıl ortalama 2 buçuk milyon euro maliyeti var. Kaça sattık ? 15 milyon tl. O zaman ne oluyor ? 40 milyon tl kardayız. :D :D :D :D Tebrik etsenize lan bizi :D"

bu ne lan, neredeyim ben, burası dünya mı?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

3-4 kez okudum ve canlıda dinkedim ama yine bir şey anlayamadım bu hesaptan.

Eveeet. Daha da ikna olmayan kalmamıştır herhalde?!...

Allah uzun ömürler versin saygıdeğer başkanımıza, bir 5 yıl daha görevde kalırsa Avrupa' nın top 5 kulübünden biri olacağımıza ikna oldum şahsen, hiçbir tereddüte mahal bırakmadı. Sonrası mı? önümüz açık, UCL in her yıl mutlak favorisi olduğumuz günleri gördüm ve yaşadım muhteremin yaşama sevinciyle dolu gözlerinde, bu satırları gözlerim dolduğu için yazmakta zorlanıyorum, mesajı bitirip cevapla butonuna bastıktan sonra hüngür hüngür ağlayacağım, kendimi zor tutuyorum nitekim!:hat:...

Üst Alt