Dursun Özbek, TRT Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, TRT Spor'a Konuk Oldu!

bu adam makine mühendisi filan olamaz bütün diplomalar sahtedir , makine dişlisini versen billur sanıp oynayacak tipten mühendismi olurmus

1338157.gif

SPK sermaye arttırımını onayladı. Transferler KAP`a bildirilir ve Dursun çıkar şovunu yapar. Eğer SPK bizim istediğimiz gibi sermaye arttımına izin verirse 177 milyon TL gelir gelebilir. Tabi burada küçük yatırımcıyı öpüyorlar.

Sermaye artirimi ile ilgili küçük yatirimci mağdur olacak denmesi tam bir cahillik ve sehir efsanesi.sportif a.s 4 yildir zarar ediyor spk kanununa gore 5 yil ust uste zarar aciklarsa hakim ortak olan GS dernegi yani kulübümüz imtiyazli ortaklığı kaybeder.bütün yapilmaya calisilan sportif a.s yi kara gecirmek icin finansal operasyonlar.GSARAY hissesi alip mağdur olacak yatırımcı olmaz yani riva sayesinde sirket kara gececek alan kazançlı cikar ben alacağım mesela

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sermaye artirimi ile ilgili küçük yatirimci mağdur olacak denmesi tam bir cahillik ve sehir efsanesi.sportif a.s 4 yildir zarar ediyor spk kanununa gore 5 yil ust uste zarar aciklarsa hakim ortak olan GS dernegi yani kulübümüz imtiyazli ortaklığı kaybeder.bütün yapilmaya calisilan sportif a.s yi kara gecirmek icin finansal operasyonlar.GSARAY hissesi alip mağdur olacak yatırımcı olmaz yani riva sayesinde sirket kara gececek alan kazançlı cikar ben alacağım mesela

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence seneye Bugatti alırsın kazançlı çıkarsın evet.

bayram kutlama için katıldım deyip tüm müslümanların şeker bayramını kutlarım deyip bizle dalga gececeğini tahmin ediyorum

Diyecekleri belli.Transfer zor bi iş.Takımları ikna etsekte oyuncular buraya gelmek istemiyor.Brumaya yeni sözleşme teklif ettik kabul etmedi satmak zorundaydık.Tudora güvenimiz sonsuz.Sneijder bizim oyuncumuz.Ancak kendi gitmek isterse oturur konuşuruz.Rivadan çok büyük kar elde ettik.Benden sonra gelen sıfır borçla gelecek.Geleceğimiz çok aydınlık falan filan.Boşuna zaman kaybı bu malı 2 saat izlemek.

Üst Alt