Dursun Özbek: "Yeni döneme hazırız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Yeni döneme hazırız"

Ya simdi küfredeceğim tam da transfer nobeti acilmisken ceza alacagim yuru git isine insallah hezimete ugrarsin da bir daha aday olamazsin

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fener elenirse grup performansından bağımsız 65 Milyon Euro

Fener turu geçerse 40 Milyon Euro

15 Milyon Euro ayakbastı
50 Milyon Euro yayın ( tek takım olursak)

Grupta her galibiyet 2.700.000, beraberlik 900.000 Euro

İkinci tura kalırsak 9.500.000 Euro daha gelecek.

Fener elenir ve iyi bir kura çekersek 10 puan alıp 2. Olsak 83.500.000 Euro gelir geliyor. Euro 5.4 TL olduğu için 430.000.000 TL gelir demek bu yaklaşık. Fener katılırsa 280.000.000 TL mertebesine düşer.

Şerefsiz sen önce 3 yıl öncesi vaat ettiğin hotel ve basketbol salonunu bitir öyle gel

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adam baskan olarak secilirse Galatasaray'i birakirim, yeter artik bu liseli picler 3milyar TL borc yaptirdi hala utanmadan su kopegi secicek.

Bence dursunun arkasında başka biri var ben buna ikna oldum artık çok hayalperest bir yaklaşım olacak ama bence böyle. Bu kadar rezil olup yemediği küfür hakaret linç kalmadıktan sonra hala yeniden aday olmak için ne biliyim ya dünyanın en yüzsüz insanı ya da en gerizekalı insanı olmak lazım. Şayet bunlardan biri değilse arkasında dursunu seçime zorla sokan zorla başkan olmasını isteyen istediklerini dursuna yaptırıp karşılığında bişeyler vadeden birileri olmalı.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursun'un tek kozu Fatih Terim'i ben getirdim ki kendisi bilmiyor kendisini destekleyen liseciler Fatih hocayı pek sevmezler bu yüzden Dursun'un tekrar seçilme ihtimalini görmüyorum,inşallah yani :)

İlla sevincimizi elimizden alacak. Keşke başına bir şey gelse de kurtulsak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt