Dursun Özbek'in Finansal ve Sportif Olarak İbra Edilmemesi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in Finansal ve Sportif Olarak İbra Edilmemesi

ilk mesajımı böyle hassas bir konuya atmak istemezdim ama finansal olarak çok kötü durumdayız arkadaşlar. Kur artışı ve dengesiz dış politikalarımız resmen belimizi büktü.. taşınmaz varlıklarımızı (riva ve florya) çok cuzi tutarlarda elimizden kaptırmışken bizi çok kötü günler beklemektedir.

Galatasaray'ın geleceği yerine milli maça giden aşağıdaki gibi kongre üyelerimiz olduğu sürece ibra edilmemesi imkansız

ldjmWQ.png

gq8EqO.png

Eg8k5A.png

M0pmVk.png

Gerçekten takımdan şampiyonluk kupa derbi galibiyeti avrupa başarısı filan hiçbirşey beklemiyorum çünki bu tipini sevdiğimin şebek maymunları takımın başında kaldıkça gün yüzü görmek haramdır bize

bu ****** yönetimi getiren bu köpek dinazorlar değilmi neden etmesinler hayallerle yaşayanı gerçeklerle severler boşuna hayal kurmayın

Tek umudum beklentim bunların defolup gitmesi kaldı

Artık dayanamıyorum çünki sabredecek dert çekecek halim kalmadı

Ya 25 martda bunlar ibra edilmez defolup giderler yada bunlar gidene kadar fanatik Galatasaraylılığımı bir kenara bırakırım store maç bileti digitürk hiçbirşey almam

Üst Alt