Dursun Özbek'ten Antonio Valencia Harekatı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Antonio Valencia Harekatı!

Cok duz bir oyuncu, tek ozelligi cok hizli olmasi. Ortalari da berbat, dumduz sut ceker gibi orta yapiyor, bunun ortalarini gordukten sonra forumda herkes Sabri yi ozler :D

Bence alternatif olarak kalsin ama oncelik olmasin.

Düz ancak verimli bir futbolcudur. 4 sene önce Premier Lig'in en iyi sağ açığıydı ancak o günleri geride kaldı tabi. Sıfıra inip, kaliteli ortalar açma konusunda usta bir oyuncu. Ancak ben de gereksiz buluyorum. Sağ açıkta Sinan gibi genç yeteneğinin önünü tıkar, bek için de gereksiz lüks. Ve ayrıca o bölgede Linnes'i yeterince göremedik yani.

yine başladılar palavralara ..geçen sene de ibrahimoviçle başladılar jem karacanla devam edip bilo ile bitirdiler. hepsi taraftarı uyutma gazını alma ..
şu halde değil valencia ligdeki çöplere bile sulanamazlar. kasa tamtakır .

He kesin aldıkda düz oyuncu olması kaldi.Her şekilde fark yaratır.Dursun bunun kramponunu bile alamaz.O derece çapsız.

Bu adamin Hakan Baltaya karsi oynadigi maci herkes hayirliyordur sanirim. :-D agir adam yakaladimi maymun etme ozelliklerini gostermisti bize zamaninda ssgolsun. Su an ne durumda bilmiyorum, sevdigim de bir adamdi normalde.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Üst Alt