Dursun Özbek’ten İbra Sonrası Şok Hareket - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek’ten İbra Sonrası Şok Hareket

Ben çok ciddi konuşmam zaten o yüzden sıkıntı yok. :)

GSCimbom Mobile App
Hayır yeğenimi andırıyor diyecek gibi oluyorum ama hemen aklım başıma geliyor yeğenler dayılarına çeker dolayısıyla benim kadar korkunç çirkin olmasa da o da moloz :) galiba senin evladın da değildi üstat ne diye elalamin çocuğuna burada göz değdirtiyorsun :) kendim hariç maşallah arslan parçasına, selametle...
Nazarlıgi var üzerinde genconun hiçbise olmaz allah in izniyle.

GSCimbom Mobile App

Söz konusu sen olduğun için her şey olabilir.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gerçekten Dursun Özbek ve yancıları rezilsiniz

Artık hakaret etmek gündeme getirmek bile istemiyorum bu çıkarcıları ...

Ne desem ceza alırım bu yüzden Allah bim belanı versin senin Dursun diyorum.

Bir de o hain kulüp üyelerine aynı dileklerimi iletiyorum. Allah belanızı versin sizin hainler.

sent via GSC

Valla şehir dışından ve kendi başkanlığı sırasında üye olanları kendi otelinde vip ağırladığı söyleniyor... Zaten üyelerin büyük kısmının katılmadığı hesaba katılırsa... Nasıl bir kulüp yapısı var anlamak mümkün değil. Hele o parmağını sallayıp "ibra etmek zorundasınız" diyen dallama gibi tipleri görünce kendi kulübümden utanır hale geldim. Bu sonra görüntüyü görünce de bize her şey müstehak diyorum...

Dün o görüntüleri gördükten sonra resmen kulüpten sogudum yav. Dursun denen hainin ibra edildikten sonra alkislayip bagirmalar falan. Koca Galatasaray kimlere kalmis arkadas inanilir gibi degil.

Başkana dedi diyorlar bunu dünden beri. Sanmıyorum.

Maalesefki dün bir kez daha kongrenin Galatasaray'ı temsil etmediği belli oldu. Kulübün parasını göz göre göre cebine atan, aile şirketi gibi kullanan, görevdeyken reklamını yapıp otel açan bir herif gelip haksız yere ibra ediliyor üstüne birilerine hareket çekiyor.

Kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz, bunun bedeli de elbet ödenir.

Bu adam tekrar aday olacak.

Bu adam Mayıs’da tekrar başkan olursa bu kulübün sonu geldi demektir. Öyle bir şey olmaması için taraftar her şeyi yapmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

The Dursun Effect izlemeyiz umarım bugünkü maçta :eek::eek: bu adam ne zaman kürsüden bir halt yapmaya çalışsa ters tepiyor.Herşeyi b*k ediyor.Tam bir uğursuzluk kaynağı :sick:

Üst Alt