GSC Haber - E. Timur: "Dursun Başkanımız ile Florya konusunda farklı düşünüyoruz ama yönetimde yer almamamın sebebi Florya değil" - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber E. Timur: "Dursun Başkanımız ile Florya konusunda farklı düşünüyoruz ama yönetimde yer almamamın sebebi Florya değil"

Bundan pahalisini bulamadim. Ortalama 50-60 milyon desek belki daha mantikli. O yukarida yazilan rakam acayip ucuk geliyor bana. Hele ortalama olarak.

Cünkü 2+1 den 7+1e kadar konutlar var.
Erden Timur'da diyor zaten açıklamalarında 2 yöntem birinde daha büyük sorumluluk ve risk alıp daha fazla kazanmak diğerinde sorumluluğu minimal tutup risk almamak bunun sonucunda da gelirinin azalması. Peşkeş falan öyle bir şey söz konusu değil Özbek'i 7 yıldır tanırım Gs çıkarının yanında böyle bir lafla anılacak biri kesinlikle değil diyor ama tabi arkadaşlar bu kısmı dememiş gibi davranıp peşkeş vb demeyi seviyorlar. İşlerine gelen yeleri alıp gelmeyenleri söylememiş gibi davranıyorlar. Bu arada ben de Erden Timur'un dediği şekilde yapılması taraftarıyım o ayrı bir nokta.

İnşaat sektöründen arkadaşlar

Rica etsem Galatasaray markası + global lüks markalarla girilecek bir iş birliği ile 62 dönüm arsamızdan en iyi ve en kötü şartlarda kazanacağımız paraya dair bir skala verebilir mi. Biliyoruz çok oluyoruz ama kafamızın rahat etmesi açısından iyi olur

Tostos Rodop'a fark 50m dolar oluyor değmez gibi bir twit sıktırdı da çünkü. Şirketler 350-400m verecekmiş anlaşırsak, biz yapsak en fazla 450m kazanırmışız öyle demişti Rodop.
inşaat şirketinin karı sadece 50 milyon mu yani? bu kadar düşük bir kar marjı olamaz.

Tapular bizde, geri dönüşü yok artık
İmar izni çıkmış, onun da geri dönüşü yok
Siyasi iklim de çok değişti, eskisi gibi değil

Bu şekilde bozgunculuk yapmaya gerek yok. Bu bozgunculuğu yapınca çok zeki de olmuş olmuyorsun

Mevcut hükümet şu anki haliyle Galatasaray'ı asla karşısına alacak durumda değil
İstediğimiz şekilde projelendirir değerlendirir paramızı kazanırız
Ki onlar da kazanacak vergisiyle oyuyla buyuyla
La fontainden masallar

İnşaat sektöründen arkadaşlar

Rica etsem Galatasaray markası + global lüks markalarla girilecek bir iş birliği ile 62 dönüm arsamızdan en iyi ve en kötü şartlarda kazanacağımız paraya dair bir skala verebilir mi. Biliyoruz çok oluyoruz ama kafamızın rahat etmesi açısından iyi olur

Tostos Rodop'a fark 50m dolar oluyor değmez gibi bir twit sıktırdı da çünkü. Şirketler 350-400m verecekmiş anlaşırsak, biz yapsak en fazla 450m kazanırmışız öyle demişti Rodop.
Toplam emsali biliyor olsak çok daha mantıklı konuşulabilir ama bakıköy belediyesinin sitesinden baktım sadece T.A.K.S yazıyor o da 0.25 tabi böyle durumlarda imar planı tadilatı için başvuru yapılabiliyor projenin nasıl bir şey olacağı konusunda en ufak fikir yok keşke kulüp bu tarz konularda açıklama yapsa nokta atışı hesaplanır ama pek mümkün değil.

En mantıklı tahmin çevresine bakıp yapılabilir bir tek Nivak var başka büyük yaşam alanı var mı bakmak lazım.

Adam diyor ki, başkan Florya’yı peşkeş çekecek hükümet tarafına. Bunu engellemeye benim tek başına gücüm yetmez. Siz bu adamı seçmeyip engel olun bu ranta. Galatasaray’ın feraseti buna müsade etmeyecektir. Truva başkana müsade etmeyecektir.

Toplam emsali biliyor olsak çok daha mantıklı konuşulabilir ama bakıköy belediyesinin sitesinden baktım sadece T.A.K.S yazıyor o da 0.25 tabi böyle durumlarda imar planı tadilatı için başvuru yapılabiliyor projenin nasıl bir şey olacağı konusunda en ufak fikir yok keşke kulüp bu tarz konularda açıklama yapsa nokta atışı hesaplanır ama pek mümkün değil.

En mantıklı tahmin çevresine bakıp yapılabilir bir tek Nivak var başka büyük yaşam alanı var mı bakmak lazım.
Yuvarlak 110000 m2 gibi bir rakam söyledi Süheyl Batum, sonra da hesaplarken hadi o kadar olmasın da 90000 m2 olsun dedi en son

Ohhh sen bana simdi lafmi caktin vay be resmen kitlendim su an
Hayal dünyasinda yasamiyorum sirf
Renktaş gerçekçilik adı altında bozgunculuk yapıyorsun

Bu zihniyete kalsa bu ülkede kimseye seçim kazandırmaz oy çalarlardı

Son seçimde gördük, Denizli'de bile milyarlarca liralık rant çarkıfeleği oluşturmuşlar ama teslim etmek zorunda kaldılar. Bu ülke o kadar da şey değil yani. Evet tabii çok fazla yozlaşma var ama GS'nin malına çökülmesine izin verilmeyen bir adamın işin başına geçmesine bakar. Mesela Florya projesini Erden Timur gibi biri yönetse ve devleti hiç karıştırmasa devlet zorla gelip kendi kendini sürece dahil edebilir mi sanıyorsun? Milyonlarca Cimbomlu var bu ülkede, yeter ki onların o dirayeti göstermesini sağlayacak bir lider olsun başta

Tostos gibi işbirlikçi tipler tabii ki ham yapma derdinde olur. Hükümet de tabii ki o tipleri destekler orası doğru. Ama o adam seçilmezse ne yapabilirler ki?

Üst Alt