ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM! - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM!

Cevap: ECK | F.Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM !

Bir ara kaybedeceğiz diye düşünmeye başlamışken Aslanlar farkı kapadı.. Yenilmez Armada Tebrikler...

Darısı Pazar günü Dişi Aslanlar'ın başına. :)

Ünal Aysal diyorum başka birşey demiyorum! Kadın voleybol , Erkek basketbol , Kadın basketbol , Futbol hepsinde iyi kadrolar kuruldu.Kupaların devamı gelecek inşallah! Bunu hakediyoruz.

şhumpert eurolig de çok kötü maçlar çıkardı ama tam istediğmiz yerde ortaya çıktı

Hadi beyler oturmayın dans dans dans

[video=youtube;8cR3V8dC410]https://www.youtube.com/watch?v=8cR3V8dC410[/video]

Basketbol şubemizi yeniden ayağa kaldıran; başta eski başkanımız Adnan Polat, Şube Sorumlumuz Hakan Üstünberk ve Koçumuz Oktay Mahmuti'ye çok ama çok teşekkürler.

Caner kardeşim karşımızda ki takımda Fenerbahçe.Euroleague takımı değil mi? Ayrıyetten daha lig bile başlamadı.Bence eleştirmekten çok bu akşam alkışlayalım.

beni yanlış anladım demek istediğim bu akşam gördümüz takım henüz oktay hocanın istediği takım değil demek istiyorum.tam istediğimiz gibi oynarsak karşımızda duramazlar.

beni yanlış anladım demek istediğim bu akşam gördümüz takım henüz oktay hocanın istediği takım değil demek istiyorum.tam istediğimiz gibi oynarsak karşımızda duramazlar.

Anladım seni kardeşim.Ama bende diyorum ki bu zamanla olacak artık,biz bu akşamın keyfini çıkaralım:)

Sanırım savunmamızda kilit nokta maçın hemen başında çalınan saçma sapan fauller oldu.Bir anda sertliğimizi kaybettik.

Gist fazla zorladı bizi.Hızlı hücumlardan yediğimiz sayılar ise en büyük hatamızdı.Ders alıp yolumuza devam edicez.Daha çok başındayız zaten o yolun unutmamak gerek.

Üst Alt