Haber - Edin Dzeko: "Fenerbahçe çok fazla tarihi başarılara sahip bir kulüp" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Edin Dzeko: "Fenerbahçe çok fazla tarihi başarılara sahip bir kulüp"

1688745031569.png

Dzeko:

"Bosnalı insanlar Türkleri çok severler. Türkler de aynı şekilde Bosnalıları. Biz zaten kardeş gibiyiz. Burada olduğum için çok mutluyum."

"Daha çok küçükken ve gençken burada çok büyük Bosnalı oyuncular oynamıştı. Fenerbahçe’de Elvir Bolic ve Elvir Balic oynamıştı. O dönem de Balic, Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olmuştu. Bosna için çok büyük transferlerden bir tanesi idi. Zaten Fenerbahçe ile ilgili birçok şey biliyordum."

"Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük camiası, en büyük kulübü. Ben de bundan dolayı Fenerbahçe’ye geldim. Fenerbahçe çok fazla tarihi başarılara sahip bir kulüp. Umarım birlikte çok fazla kupalar kazanırız. Bu büyük ve harika camianın hedefi zaten her zaman şampiyonluklar ve kupalardır."

"İsmail Kartal hoca konusunda konuşacak olursam, kendisi hoş ve nazik bir insan. Buraya geldiğimde kendisini tanıttı ve benden beklentilerini iletti. Güzel bir konuşma ve tanışma oldu. Her ne kadar Avrupa’dan gelmiş olsam da her zaman kendimi geliştirmek isteyen, kulüp için, hocamız için faydalı olmaya çalışan ve her zaman en iyimi ortaya koymaya çalışan bir futbolcuyum. Bir futbolcu için geçmişi aslında çok önemli değildir, çünkü sürekli olarak geleceğe bakmak ve geleceği değerlendirmek durumundasınız ve her zaman daha iyi olabilirsiniz. Ben de her zaman bu mantaliteye sahibim."

"Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük camiası, en büyük kulübü. Ben de bundan dolayı Fenerbahçe’ye geldim. Fenerbahçe çok fazla tarihi başarılara sahip bir kulüp. Umarım birlikte çok fazla kupalar kazanırız. Bu büyük ve harika camianın hedefi zaten her zaman şampiyonluklar ve kupalardır."
Hahaha tam olarak nasıl büyük ve nasıl bir tarihi başarıları var.

en büyük spor kulübü oldukları tartışmasız.

futbol kanadında ise ceku bey sezon içinde terbiye edilecektir.

Şimdi bir futbolsever olarak sormak lazım neye göre Turkiyenin en büyük kulübündesin başarı olarak her yerel kupa da Galatasaray önde Fb den.Avrupa kupalarında 2 kupa almisiz Arsenal ve Real Madrid'in elinden 2001 yılında dünyanın 1 numaralı kulübü secilmisiz şimdi sormak lazım Fb nin derbi galibiyetleri dışında Galatasaray dan üstün olduğu ne var diye dede ye sormak lazım.

Üst Alt