Edin Višća ve Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Edin Višća ve Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır

Kuzmanovski, Donk, Amrabat, Emenike, Atif seysu, ndiaye, visca, holmen vs ornekler cogaltilabilir, hep benzer gazlarla istendi, transfer edildi.

Ama hep kucuk takimin buyuk topcusu olarak kaldilar.

Buna ragmen bizim taraftarda bu tip oyuncu sevdasi bitmedi, bitmedi!!

Kuzmanovski, Donk, Amrabat, Emenike, Atif seysu, ndiaye, visca, holmen vs ornekler cogaltilabilir, hep benzer gazlarla istendi, transfer edildi.

Ama hep kucuk takimin buyuk topcusu olarak kaldilar.

Buna ragmen bizim taraftarda bu tip oyuncu sevdasi bitmedi, bitmedi!!

Yav bos bos konusmayin, kac kere izledin bu oyunculari? Illa eksiler basarisiz oldu diye bunlarda mi basarisiz olacak.

Yav bos bos konusmayin, kac kere izledin bu oyunculari? Illa eksiler basarisiz oldu diye bunlarda mi basarisiz olacak.

Ayni geyik ben donk, amrabat transferine itiraz ederken de donmustu.

Sonra milyonlarca euro bi tarafimizda patlarken senin gibi "seyrettinmi onu" diyenler ortadan kaybolurlar hep.

Basaksehir sistem takimi.

Hee ben sevmem hic. Yani adamlara iyi alan parselizasyonu yaptirip iyi top ceviriyorlar. Bizim kasap ligde sistematik faulle seni hizli oynatmiyorlar.

Abdullah avci kucuk takim td u. Orda kendi takimi icin dogrulari yapiyor. Sen ordaki oyuncuyu alirsan elinde patliyor.

Renktaşlar şu rotasyonda oynar yedek olur bunları artık istemiyoruz adam akıllı 3 tane topçu alacaksın yetecek şuan 11 de kaç oyuncu sayarsın adam akıllı bitane muslera var gerisi hikayeden tırışka
Düzenli sakat olmayan adam akıllı 3 tane topçu götürür bizi

Ingiliz gazeteleri , ntvspor falan sikecilerin Depay'i kiralayacagini yaziyor...

Olur inanirim cunku herkes bizim yonetim gibi Avrupa'dan transfer yapma ozurlusu degil

Bu zihniyet yüzünden.

Eren
Amrabat
Tarık
Salih
Umut
Veysel
Olcan
Bilal vs...

Bi ton gereksiz adama dünya para verdik.
Hepside elimizde patladı.
Hala anlamıyorsunuz değil mi bunlar küçük takımın oyuncuları.

SARI KIRMIZI!

Bu ikisi fena adam değiller. Para önemli. Birine 7, diğerine 10 derlerse olmaz o iş. İkisi birden 5 Milyon Euro en fazla olmalı.

Kucuk takimin buyuk takimin oyuncusu diye birsey olmaz. Bu gereksiz terminolojide nereden cikti bilmiyorum. Iyi topcu her yerde iyi topcudur.

Mesela Ribery kucuk takim buyuk takim orta takim her yerde iyi topcuydu. Su yazdiginiz oyuncularin buyuk takimlarda basarili olamamasinin nedeni yeterince iyi topcu olmamalari.

Bu defansla messiyi oynat, yanina ronaldoyu koy, en öne de benzemayi, 4 atarsin 5 yersin.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ya ben ligden hiç oyuncu almayalım demiyorum ama niye hep ligimizden futbolcu istersiniz beni sinir eden budur yıllardır. Illa hep gözümüzün önündeki oyuncuları istersiniz işte bu yüzden de bunların fiyatları tavan yapıyor Türkiye liginde.

Her Anadolu futbolcusu kötü ve yetersiz diye birşey yok ama çöp vs. iyi oyuncu oranı 90%'a karşı 10% gibi birşeydir herhalde. Yani aldığın 10 anadolu topçusu içinde ancak 1 tanesi işe yarıyor diğer 9'u çöp.

Visca da Badou da kötü oyuncular değil ama ikisi de takımlarının en kilit oyuncuları, ikisi üzerinden bize yine büyük kazık atmaya çalışır takımları. Ederlerinin üzerinde para isteyecekleri bariz ortada.

Malum sırasıyla kronik sakat Serdara 4,5 ; sadece bir sezon kontratları kalmış Tolga ve Erene 3 ve 4 Milyon bonservis veren gerizekalı bir kulübü ben olsam ben de soymaya çalışırım. Eh bizim yöneticiler de balıklama atlıyor komisyon komisyon diye.

Alın anasını satayım alın. Verelim ikisine 10 Milyon üzeri de rahatlayın hepiniz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Beleş bir Ekici'ye yıllık 1.5 milyon euroya kadar asla hayır demem.Ndiaye'nin sozlesmesi seneye sona eriyor yani bu yaz son senesi olacagı icin uce bese bakmadan satmaya sıcak bakabilirler.Ama Visca için Bsksehirin absurt rakamlar verecegini simdiden gorebilmek mumkun

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Ekici gibi değilde bizim Tolgay Arslan gibi bir adamı bulamamamız ayıp ya..
200.000 €'ya geldi la Bundesligadan :)
Adam öyle cool top oynuyor ki bu adam top kaptırmaz diyorsun relax çok kaliteli topçu..

Üst Alt