Edin Višća ve Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Edin Višća ve Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır

Bu zihniyet yüzünden.

Eren
Amrabat
Tarık
Salih
Umut
Veysel
Olcan
Bilal vs...

Bi ton gereksiz adama dünya para verdik.
Hepside elimizde patladı.
Hala anlamıyorsunuz değil mi bunlar küçük takımın oyuncuları.

SARI KIRMIZI!

Senin gibi zihniyet yuzunden Bilal gibi adam gonderildi oynay deyince oynayan yedek kalinca sorun etmeyen bi adam gecen sene katkisida olmustu takima

abiduk gubidik adam istemiyorum artık yetmedimi kazık yediğimiz amrabat donk çamdalı ve niceleri kendi ligimizden adam istemiyorummmm adamlar anadolu takımlarında kendini göstermek için sahada canavar gibi oynuyor amaç büyük takımlarda okkalı sözleşme kapmak kaptılar mı saldım çayıra !!!

Senin gibi zihniyet yuzunden Bilal gibi adam gonderildi oynay deyince oynayan yedek kalinca sorun etmeyen bi adam gecen sene katkisida olmustu takima
Evet ya o kadar katkı verdi ki ligde ilk beşe bile giremedik.

Sene de 2,5 trilyon para alırsan tabiki oyna dediklerinde oynayacaksın otur dediklerinde oturacaksin.
Sırf söz dinliyor diye oyuncumu alınır.

Yerlilerin triplerine o kadar almışsınız ki keyiflerine göre idman yapıp maça çıkıyorlar.Söz dinlediklerin de gözünüzü adam görünüyorlar

Bana kalsa takıma 1 tane yerli ve ülke içinden yabancı oyuncu almam.

Yedeğe 14 tane paf koyarım ,
geri kalanı fransa,kuzey avrupa ve afrikadan yetenekli oyuncular ile tamamlarım

SARI KIRMIZI!

Evet ya o kadar katkı verdi ki ligde ilk beşe bile giremedik.

Sene de 2,5 trilyon para alırsan tabiki oyna dediklerinde oynayacaksın otur dediklerinde oturacaksin.
Sırf söz dinliyor diye oyuncumu alınır.

Yerlilerin triplerine o kadar almışsınız ki keyiflerine göre idman yapıp maça çıkıyorlar.Söz dinlediklerin de gözünüzü adam görünüyorlar

Bana kalsa takıma 1 tane yerli ve ülke içinden yabancı oyuncu almam.

Yedeğe 14 tane paf koyarım ,
geri kalanı fransa,kuzey avrupa ve afrikadan yetenekli oyuncular ile tamamlarım

SARI KIRMIZI!

Bi Bilal mi kurtaricak takimi gerektigi yerde gerektigi katkiyi verdi bu sene kilt acacak oyuncu yok takimda Bilal dejong ve Tolganin onunde super top oynardi bu sene ne sneijder ne selcuk nede josue gecen sene bilalin yaptigi katkiyi yapamadi

Bu ikisini 20M Euro'dan bir kuruş aşağı alamayız. Ayrıca bunlar buluyorda koskoca Galatasaray neden bulamıyor?

İskandinav liglerini inceleyince bunlar gibi oyuncular bulanabilir.

Kış transfer dönemi için olabilir.
Sene sonu için olmaz. Daha üst düzey, Avrupa da oynamış Oyncu gerekir.

~Pablo Emilio Escobar Gaviria~

Üst Alt