Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Cevap: Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Egemen bursada ikende böyle yapmışdı büyük tepki almışdı..Ligde şampiyonluk yarışı devam ederken böyle bir anlaşma yapan bir oyuncu bir nevi takımına da ihanet olmuş olur..

Cevap: Egemen Korkmaz Beşiktaş'da

Selçuk yada Hamit bizden başka 1 türk takımına transfer olursa cinnet geçiririm.

Ayrıca şampiyonluğa giderken beşiktaşla anlaşma falanda ayıp yahu.

Onlar içinde büyük girişimde beşiktaş alırlarsa şaşırmayın. Hamit değil de Selçuğu başka bir türk takımında görmek içime oturur.

Benim söylediğimle alakasını anlayamadım ama neyse :)

Ersan için 7milyon istendigini duydum bir yerde görmüştüm ben klübüme para kazandırmak için sözleşme uzattım zorluk çıkarırlarsa sözleşmem bitene kadar adanada beklerim

Diyorum ki en kaliteli Türk stoper Servet ise diğerleri ne kadar kötü sen düşün. Anlamayacak ne var ki bunda? :)

İyi olur Beşiktaş'ın savunma dörtlüsünün Türk olması iyi, her maç 2 tane gol yerler minimum. Dünya yıldızları da yenen 2 golü çıkarmaya uğraşır durur. :D

Diyorum ki en kaliteli Türk stoper Servet ise diğerleri ne kadar kötü sen düşün. Anlamayacak ne var ki bunda? :)

İyi olur Beşiktaş'ın savunma dörtlüsünün Türk olması iyi, her maç 2 tane gol yerler minimum. Dünya yıldızları da yenen 2 golü çıkarmaya uğraşır durur. :D

Kişiden kişiye göre değişir bende izledigim kadarıyla serdar kesimal serdar aziz ve ersanı beğeniyorum

Gökhan Zan Servet'den daha kaliteli...

Ama adam Cam...

Sorun o devamlılığı yok...

Bir olsa üstüne stoper yok ama...

İşte...

Yapılan yorumlar abartı geliyor bana. Bence o kadar iyi bir stoper değil Egemen. Kartalspor'da iken bize gelecekti gelmemişti sonra Bursaspor'a gitmişti. Bursaspor'da kapanan bir savunma anlayışı vardı o zamanlar ve iyi oynamıştı sonra Trabzonspor'a gitmişti. Şenol Hoca'nın sisteminde iyi gözüküyor ancak, defansı yarı sahasında kurması gereken bir takım Beşiktaş ve Egemen buna uygun bir stoper değil.

Ek olarak bu transferin olması Ersan'ı alamadıklarını gösterir. Açıkçası Ersan, Egemen'den daha dengeli, daha iyi bir stoper.

Egemen cok iyi transfer. Dün Sol bekde bile harika oynadi ve asist yapti.

Üst Alt