Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Cevap: Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Abartılacak bir transfer değil. Toraman'dan çok da farkı yok bence Giray daha iyi Eegemen'den.

Kasap masap ama Türk olarak vasat üstü adam bulmak zor. Her türlü yarar sağlar. Ne diyelim, hayırlı olsun. İnşallah Ersan da bize kalır.:)

Gökhan'dan da, Hakan'dan da daha iyi bir stoper Egemen.

Hakan'i zaten alternatif olarak saydim, stoper olarak degerlendirmemek lazim. Egemen'in Gökhan'dan iyi olduguna katilmiyorum. Yalniz Egemen bize gelse hayir demezdim ama her halükarda kaliteli bir yabanci sart. Gelmedi diye de ortaligi ayaga kaldirmaya gerek yok.

Ibrahim kardesim, sizin as stoperleriniz yabanci diye tüm yerlileri hor görmenin lüzumu yok. Fakat görüyoruz, bunun neticesinde Aykut oyuna bir yabanci sokabilmek için sekilden sekle girip ne degisiklik yapacagini sasiyor. Umarim tez zamanda Bekir'e muhtaç kalirsiniz da dediklerimi hatirlarsin.

Son günlerde medyada oyuncumuz Egemen Korkmaz’ın Beşiktaş Kulübü’yle anlaştığı yönündeki haberler sıklıkla yer almaya başlamıştır.

Şampiyonluk yarışının tüm hızıyla sürdüğü ve ligin son 3 haftasında girdiğimiz süreçte, ne Beşiktaş gibi büyük bir kulübün tüm etik değerleri hiçe sayarak oyuncumuzla görüştüğüne ne de futbolcumuzun bu aşamada transferi düşündüğüne inanmak istiyoruz.

Trabzonspor Kulübü olarak sözleşmesi bitse dahi bir oyuncunun kulübüyle bağları kopmadan transfer teklifi yapmayı doğru bulmuyoruz. Geçtiğimiz sezon sonu Fenerbahçeli Semih’le ilgili yaşanan gelişmeler bu duruşumuzun en önemli örneğidir.

Futbolda nasıl sahada kazanmak için her yolu mübah görmüyorsak, özellikle büyük kulüpler olarak transferde atacağımız adımlara da dikkat etmeliyiz.

Beşiktaş Kulübü’nün kısa süre önce yaptığı açıklamaya bağlı kalarak sezon sonuna kadar aynı tavrı sürdüreceğine inanıyor, tüm kesimlerden takımımızla ilgili gündemin, lig yarışı dışına taşmasına yol açacak eylemlerden uzak durmasını istiyoruz.

Saygılarımızla.

Trabzonspor.org.tr

Ibrahim kardesim, sizin as stoperleriniz yabanci diye tüm yerlileri hor görmenin lüzumu yok. Fakat görüyoruz, bunun neticesinde Aykut oyuna bir yabanci sokabilmek için sekilden sekle girip ne degisiklik yapacagini sasiyor. Umarim tez zamanda Bekir'e muhtaç kalirsiniz da dediklerimi hatirlarsin.

Hor görmüyorum. Egemen bizde en fazla yedek olurdu, keza Servet, İbrahim Toraman, Giray, Ersan ve diğerleri de. Eğer bugün en iyi Türk stoper Servet ise, diğerlerinin ne kadar kötü olduğunu tahmin etmek çok zor değil diyorum.

Hor görmüyorum. Egemen bizde en fazla yedek olurdu, keza Servet, İbrahim Toraman, Giray, Ersan ve diğerleri de. Eğer bugün en iyi Türk stoper Servet ise, diğerlerinin ne kadar kötü olduğunu tahmin etmek çok zor değil diyorum.

Yobo ve Lugano'yu cok iyi saniyorsunuz . Ozellikle Yobo'yu cok severdim ama eski Yobo ile alakasi yok . Seneye Avrupa'da gorursunuz ne kadar iyi olduklarini . Unutmayin ki bu sene Young Boyslara PAOK'lara elendiniz . Turkiye Liginin kalitesizliginden kendi topcularinizi Barca'da felan oynatmaya basladiniz o kadar kolay degil o isler .

Lugano bugün başka bir takımda olsa ligde 15 maça çıkamazdı, çoktan ülkeden gönderilirdi. Luganodan çok daha özellikli, kariyerli ve kaliteli bir stoper olan Zago'yu Erman Toroğlu'nun nasıl bitirdiğini dün gibi hatırlıyorum.

Aynı şekilde, Trabzon'da bile çeşitli kasaplıklarına taviz verilen Egemen, bugün Lugano'nun yerinde oynasa, şimdiki G. Gönül-Alves karşılaştırılması gibi Puyol'la falan karşılaştırılırdı herhalde.

Fenerbahçe geri dörtlüsünü Ali Bilgin, Yasin Çakmak, Can Arat, Mahmut Hanefi'den de kursa aldığı sonuçlar değişmeyecek bu sene. Tekmeye, tokada, küfüre, tükürüğe kart bile almadıktan sonra ortasahanda Emre Belözoğlu olmuş, Josico olmuş fark etmediği gibi.

arada antu ya bakıorum ordakiler ersan hakkında hiçte böle düşünmüyor nedense. seninde düşündüğünü sanmıorum ama nese .ersan gibi bi adamınız olacak lugano yada yobo dan birini mutlaka keser aykut hoca hem yabancı sınırlamasında da rahatlar .. luganoyu zaten hepimiz biliyoruz .adam tam bi çirkef .adam akıllı bi hakemin yönettiği maçlarda lugano 2 haftada bi kırmızı görür . ne kadar da karaktersiz bi adam olduğunu herkes biliyor. ersan şu an türkiyede bütün takımlarda oynar !

Servet'e en iyi yerli stoper diyenler Serdar Aziz'den haberdar değiller herhalde.

"Bulunduğu yer" konumunuza bakınca sizin ne kadar mantıklı düşüncelerinizin olabileceğini anlamıştım zaten..

Bana göre Serdar Aziz Serdar kesimal Ersan Egemen Giray Servetten daha iyi stoper.

yalan haber trabzon vermez. Hem adam seneye Sampiyonlar liginde oynayacak neden gitsin

Üst Alt