Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de

Hayırlı olsun taş gibi bedelsiz türk stoper daha ne olsun.Danye 3.3 m.e. ödeyenler görsün...

Şu forumda herşeye varım. Ama aşırı fanatik yorumlara dayanamıyorum. Gerçi aşırı fanatiklikte değil kör gibi bakma resmen. Yok gokhan zan cok daha iyimiş egemenden yok egemen berbat transfermiş.

Yahu egemenin nesi berbat transfer. Gayet iyi transfer şikeciler için. Bikere türk. Bonservisi yok. Ayrıca bu adam kazma fln kimse demesin. Bursada, trabzonda, bjkda hep başarılıydı bu adam. He bunları es gecip egemen leş transfer gokhan zan 10 kat daha iyi yeaa fln diyince antudan farkımız kalmıyo bence.

Gayet iyi transfer net. Bizimkilerin bence kaçırmaması lazımdı. Cok stratejik bi hamleydi egemen rakip şimdi 1 kontenjan daha açtı yabancı olayında.

Bizim defansta kullandığımız yabancı hakkı kaç? 3 sadece defansta 3!

Adamların defansta 0 yabancı var. Butun ortasaha ve forveti yabancı yapabiliyolar..

al benden de o kadar kardeş.. sırf karşı takımda diye eleştiriyorlar. alex 25 yaşında olsaydı şu an ve transfer söylentisi çıksaydı ona da bir kulp bulurlardı.

halbuki adam iyiyse hakkını ver,iyidir de. illa kötülemek mi zorundasın..

al benden de o kadar kardeş.. sırf karşı takımda diye eleştiriyorlar. alex 25 yaşında olsaydı şu an ve transfer söylentisi çıksaydı ona da bir kulp bulurlardı.

halbuki adam iyiyse hakkını ver,iyidir de. illa kötülemek mi zorundasın..

Alexi istedikleri kadar kotulesinler. Benim alex ten tek sevmediğim olay kendini abuk subuk yere atması. Diğer ozellikleri mukemmel. O alex 2004 ten beri fenerin her şampiyonluğunda açık ara 1 numaralı adamdır açık ara. Boyle adamları bile kotulerken tabiki egemene rezalet denir gerci..

Neyse yani bence çağlar ve zan yerine egemen iyi bi tercih olurdu. Ama olmadı.

fatih hoca gitti işi gücü yok başka stoper bulamadı dannyi aldı ama herkes futbolu terimden iyi biliyor- bunu anlamak güç - futbol sadece futbolcularla oynansaydı teknik direktörlere gerek kalmazdı .Allah aşkına oyun sistemimize bir bakın ujfanın ileride oyun kilitlendiğinde nasıl oyunu açıp ortasaha gibi topu ileri taşıdığına kanatlara açılıp oyunun içine girdiğine ... danny top tutuyor risk alıyor top kullanıyor diye eleştiriliyor ya ondan alınıyor işte egemen mi yapcaktı bunları - kötü futbolcu demiyorum ama her takımın taktiksel anlayışı ve futbol kimliği farklıdır ... aykut kocaman düz bir hoca riski sevmez bol para harcar iyi topçular ister bunlar sağlanmazsa zaten sıradandır ama fatih terim bu işin ordinaryusudur ...

Egemen = Servet Çetin vol.2

Kimse mükemmel futbolcu falan demesin Egemen için. O saçma sapan futbol oynayan beşiktaşta tabiki en fazla göze batan oyuncu oydu. Ama Galatasaray' ın en b.ktan olduğu yılda da en iyi oyuncusu Servet olarak gözükmüyor muydu?

Ne oldu lan dallama Alen???????

Hanı fenerbahcenız sızın kotu durumunuzdan yararlanıp oyuncu almazdı!! Kocum sen bu genclerı yanlıs bılgılendırmıssın sızın en buyuk dusmanınızı koynunuza alıp beslemeye devam ettmıssın!! bak bu fener o kadar tilkidır kı ankaragucunden bıle beles adam kapmısdır sızın gıbı arabacılarımı dusunecek?? sen ne kadar genclere malatyalardan söz edip ,kafanı kuma batırsanda, fener ...................devam edıcek!!

Fenerbahçe çok iyi is yapti..

Egemen, Hasan Ali, Topal, Volkan, Gönül, Kesimal ile yerli kalitelerini yine yukselttiler

Yalana gerek yok sadece bir Lass transferi ile mükemmel hale gelirler..

Biz o kuş beyinliler gibi hayırsız olsun kelimesini kullanmayız.. Türk Sporu için hayırlı olsun...

egemen'i atletico madrid maçlarında gördük :asd:

bence gökhan zan'dan tek farkı , sakatlık problemi yaşamaması

servet'ten farkı yok

Fenerbahçe çok iyi is yapti..

Egemen, Hasan Ali, Topal, Volkan, Gönül, Kesimal ile yerli kalitelerini yine yukselttiler

Hiç birisinin kalitesi,

Semih, Selçuk, Engin, Emre, Umut kalitesinde değil. Hatta Hakan Balta bile Hasan Ali' den iyidir. Ayrıca Hamit ismini beğenmeyen bizlerin bu adamlara iyi oyuncular demeleri de ayrıca ilginç geliyor bana. Hamit konusunu sana itafen yamıyorum üstüne alınma sakın.

egemen kesimal topal yerine mehmet güven bilica ali turanı koy aynı etkiyi yapar .... herkes abartıyorda fenerbahçe çok büyük hata yapıyor çok düz bir takım olmaya başladı

hasan ali , topal , egemen gibi kazmalara paraları basıp bir tane yaratıcı iyi bir orta saha almadı ezikler

orta sahaları bence yetersiz, stoperden dönme topçular.. topal , baroni , selçuk şahin

------------

Geçmiş zaman olur ki !

Yorumsuz !

qwqweqwe.png

Hayatımda görmedim Fenerbahçe'de bu kadar Türk oyuncuyu.

Aziz Yıldırım gittiğinden beri iyi şeyler yapıyorlar.

Efsane geri geldi, Fener alır şimdi Guiza'yı.

Şu forumda herşeye varım. Ama aşırı fanatik yorumlara dayanamıyorum. Gerçi aşırı fanatiklikte değil kör gibi bakma resmen. Yok gokhan zan cok daha iyimiş egemenden yok egemen berbat transfermiş.

Yahu egemenin nesi berbat transfer. Gayet iyi transfer şikeciler için. Bikere türk. Bonservisi yok. Ayrıca bu adam kazma fln kimse demesin. Bursada, trabzonda, bjkda hep başarılıydı bu adam. He bunları es gecip egemen leş transfer gokhan zan 10 kat daha iyi yeaa fln diyince antudan farkımız kalmıyo bence.

Gayet iyi transfer net. Bizimkilerin bence kaçırmaması lazımdı. Cok stratejik bi hamleydi egemen rakip şimdi 1 kontenjan daha açtı yabancı olayında.

Bizim defansta kullandığımız yabancı hakkı kaç? 3 sadece defansta 3!

Adamların defansta 0 yabancı var. Butun ortasaha ve forveti yabancı yapabiliyolar..

Şunu da anlamam he hiç. Defansta yabancı kullanınca ne oluyor? Biz yabancı kullandık ne oldu? Ligin en az gol yiyen takımı olduk.

Hücum kısmının yabancı dolu olduğu zamanları da biliyoruz. Sırf bu yüzden saçma sapan adamlara katlanıyorduk stoperde. Egemen'i hiç beğenmiyorum, bize gelseydi de beğenmezdim. Karakteri de, tarzı da Servet'in aynısı. Madem bu tarz adam istiyorsunuz hali hazırda takımı tanıyan Servet vardı onunla kontrat imzalasaydık tekrar.

Üst Alt