Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi

Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi

Egemen özellikle yerli olmasını da hesaba katarsak çok iyi olurdu bizim için. Ama büyük ihtimal Fener'e gidecek.

Ayrıca Terim ile Egemen'in arasında da sorunlar varmış. Bir kaç yerde okumuştum. Detaylı bilgim yok.

Olcay'ı alma ver Egemen'in parasını.Böyle daha mı iyi oldu? Yeri kolay kolay dolmaz Egemen'in

Oyuncunun durusu da onemli bu surec'te. Bencede Olcay'in senelik 1 milyon maas'i cok fazla yuksek, ama Egemen bonuslarla birlikte 2 milyon euro'nun ustunde aldi.

Ornek vermek gerekirse, Astori yeni sozlesme imzalarsa senelik 800.000 euro kazanabilecek. Ki, Astori gibi stopper Turkiye'deki tum stopperlerden iyi. Vertonghen, Alderweireld, Marcelo, Douglas bunlarin hepsi Egemen'in gecen sezon kazandiginin yarisindan az aliyor.

Biz alisik degiliz bukadar dusuk maas'lari vermeye. Bize gore 1 milyonluk maas cok az. Daha nereye azalacak diyoruz. 1 milyon euro maas'a Avrupa'dan bircok oyuncu kosa kosa gelir. Bu yuzden yonetim hakli. Dengeleri artik kurma zamani geldi.

Ben yonetim'e guveniyorum. Nekadar bu durumlar ilk bakista kotu gorunsede, mecburi bunlar.

Kurtulmanın yolu en iyi defans oyuncunu satıp yerine ne idüğü belirsiz adama yıllık 1m€ vermek mi?

1. si Valla 2,5 milyonla 1 arasında dünya kadar fark var

2. si adam paramı nasıl alacam diye korkuyormuş ve gitmek istiyor .Zaten gitmek istedikten sonra tutmak çok zor.

Oyuncunun durusu da onemli bu surec'te. Bencede Olcay'in senelik 1 milyon maas'i cok fazla yuksek, ama Egemen bonuslarla birlikte 2 milyon euro'nun ustunde aldi.

Ornek vermek gerekirse, Astori yeni sozlesme imzalarsa senelik 800.000 euro kazanabilecek. Ki, Astori gibi stopper Turkiye'deki tum stopperlerden iyi. Vertonghen, Alderweireld, Marcelo, Douglas bunlarin hepsi Egemen'in gecen sezon kazandiginin yarisindan az aliyor.

Biz alisik degiliz bukadar dusuk maas'lari vermeye. Bize gore 1 milyonluk maas cok az. Daha nereye azalacak diyoruz. 1 milyon euro maas'a Avrupa'dan bircok oyuncu kosa kosa gelir. Bu yuzden yonetim hakli. Dengeleri artik kurma zamani geldi.

Ben yonetim'e guveniyorum. Nekadar bu durumlar ilk bakista kotu gorunsede, mecburi bunlar.

Sorun hem Olcay'a 1 m verip hem de Egemen'in yerini doldurmak zorundasınız.Tahminim yabancı gelir.Sözleşme vs ile yine aynı maaliyet

Egemen'in de içeride alacağı kaldı sonuçta.Çok birşey farketmedi onun için.Alacağı için imza parası alır.Sadece Y.Söz-E.Söz kadar karı var.İçerideki alacağı çokmuş çünkü.İsrarlı davranılsaydı Egemen kalırdı bence.yanlış yapıldı

Sorun hem Olcay'a 1 m verip hem de Egemen'in yerini doldurmak zorundasınız.Tahminim yabancı gelir.Sözleşme vs ile yine aynı maaliyet

Egemen'in de içeride alacağı kaldı sonuçta.Çok birşey farketmedi onun için.Alacağı için imza parası alır.Sadece Y.Söz-E.Söz kadar karı var.İçerideki alacağı çokmuş çünkü.İsrarlı davranılsaydı Egemen kalırdı bence.yanlış yapıldı

Olcay Sahan'a 1 milyonu hemen vermiyecekler. 1 sene uzerinden.

Egemen'in yeri doldurur. Sivok'la anlasmaya yakiniz dedi Aybaba, Ibo var, Ersan var, Berat var. Geriden gelen Sezer ve Atinc var. 6 stopper ediyor. Genclerin nasil olacagi herzaman soru isaretidir. Ama Atinc'da yuksek potansiyel var.

Egemen alacagina karsilik sozlesmesini fesh etti. Yani alacak parasi yok Besiktas'dan.

Ben yonetimin arkasindayim. Dogru olani yapiyorlar. Egemen'den iyi stopper'i Avrupadan daha ucuza alabilirsin. Bunu yonetim de biliyor. Dedigim gibi, Astori gibi stopper Cagliari'di yeni sozlesme imzalarsa senede 800.000 alacak. Yani su an ki aldigi 600 veya 700'u gecmez. Egemen bir Astori edermi ? Etmez. Egemen'i tutacagima siradan Madlung gibi bir Alman stopper, veya Egemenin aldigi paranin yarisina oynayacak Felipe Santana gibi stopper alirim.

Bu tur hamleleri yonetim de dusunuyor. Kulubun Turkiye standarlarinda ki maaslara alismis futbolcuya gereginden fazlasini vermek istemiyor. Haklilar, cunki inanilmaz yuksek maaslar veriyoruz. Bu sadece Besiktas degil, Turkiye'de her buyuk icin gecerli. Besiktas kriz'de, buna degisiklik getirmesi gereken ilk takim.

aslında egemen ligde idare ettirirdi bizi yabancı sınırından dolayı ama

egemenle CL ye gitmek en az 2 gol yemek demek

Egemen sürekli pozisyon hatası yapan kağnı gibi bi stoper ya inanılır gibi değil nesini beğeniyorsunuz bu adamın? Ayrıca takımı madden bu kadar zor durumdayken, takımını bırakıp, bugün resmen şikesi tescillenmiş bir takıma 3 kuruş para için giderek karakterini de göstermiştir. Her iki açıdan da tam Fb'ye layık topçu yani.

Yedekte Gökhan zanı görmek yerine Egemeni görmeyi tercih ederim

Beyler, gelip bizde yedekte otursun demek sacma degilmi.

Bu adam Besiktas'da bonuslarla birlikte 2 milyon euro'nun ustunde para aldi. Indirem'e gitmek istemedigi, onumuzdeki sene parami nasil alacagim dusuncesi oldugu icin sorun cikartip takimdan ayrilmak istedi.

Yedek oyuncuya sen Besiktas'da aldigi garanti parayi verirmisin ? Hayir. Verirsen de aptalsin.

Beşiktaş kadar berbat yönetilen kulüp yoktur. Bu kadar kötü yapılanma olamaz en iyi oyuncularından birini rakibine eliyle veriyor. Şaka gibi :)

dany ye verilen bonservis + yıllık ücretleri ile egemene istediği para verilirdi. evet egemen süper değil ama dany ne sanki. egemen en azında Türk...

sonuç aceleci hamle. BJK battı Antep'i kim besler diyorduk. Malesef biz çıktık

Beşiktaş değişikliğe gitmesi gereken takım ama böyle saçma şekilde devam ederlerse fazla uzun sürmez.O saydığın isimlerin çoğu geçen sene de vardı ama Egemen oynadı.BJK'de daha bir çok boş adam sayabilirim Egemen'e kadar.Bana göre yanlış tercih yapıldı.Yerini doldurmak için daha fazla para harcayacaklarına eminim.

Egemen açısından da içeride parası kaldı demedim.Karşılığında bonservisini aldı ama cash para almak varken pek avantajlı değil.İmza parası alması lazım gideceği kulüpten.Yoksa bir sene boşa oynamış olur.

Pektemek'i de bırakında biz alalım bari beleşe yav bir işe yarayın :D

Beşiktaş değişikliğe gitmesi gereken takım ama böyle saçma şekilde devam ederlerse fazla uzun sürmez.O saydığın isimlerin çoğu geçen sene de vardı ama Egemen oynadı.BJK'de daha bir çok boş adam sayabilirim Egemen'e kadar.Bana göre yanlış tercih yapıldı.Yerini doldurmak için daha fazla para harcayacaklarına eminim.

Egemen açısından da içeride parası kaldı demedim.Karşılığında bonservisini aldı ama cash para almak varken pek avantajlı değil.İmza parası alması lazım gideceği kulüpten.Yoksa bir sene boşa oynamış olur.

Ersan sakatti. Ortlek Tayfur ve Carvalhal genclere nezaman zaman tanidi ki ? Berat yeni geldi. Yeni stopper alinacak 1 tane. Sagbek alindi Ekrem kanseri gonderilip. Veysel Sari transferi bu gunlerde sonuclanir.

Ben Egemen'in cok buyuk kayip olduguna inanmiyorum. Egemen'i her suratli, bileklerine hakim oyuncu zorlar. Adrian'in orta sahadan gelip attigi gol hepten ibretlik zaten. Oyle basit hata yapan bir stopper'i oynatacagina, potansiyeli olan genci ol, o hata yapsin, ama ogrensin.

@_ertemsener

Quaresma ile da yollar ayrıldı

sıra pektemek e de gelecek sanırım

Pektemek'e gelmeyecek. :ka21:

Takimda kalacak. Avrupa'dan izleyen bir cok takim var. Bu sene kalip, gidecek Avrupaya buyuk ihtimal.

Quaresma'nin gidecegi belliydi zaten. 1 sene kaldi sozlesmesinde.

Üst Alt