Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi

Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi

Bir futbolcu bir kulüple anlaşmadan 1.5 milyon alacağından vazgeçip birde cebinden 500.000 Euro ödemez. Fener Egemen'le anlaşıp 2 milyon bonservise bitirmiş transferi belli. Bir haftaya atar imzayı..

biraz bekleyip dany yerine egemeni alıcaktık aslında hem kontenjan içinde iyi olurdu neyse fenere hayırsız olsun..

Pavel Nedved'in unlu bir sozu var. Bir takimda isler kotu giderken oyuncular gider, adamlar kalir.

Pavel Nedved'in unlu bir sozu var. Bir takimda isler kotu giderken oyuncular gider, adamlar kalir.

Bknz:

609gianluigi_buffon_415x2.jpg

Adamın parasını ödeme sonra oyuncular gider, adamlar kalır de. Senden para da istemedi işte daha niye ağlıyosunuz ki :)

Futbolcunun dini imanı para kardeşim,onun için futbolculara bağlı kalmamak lazım,önemli olan takımdır..Yani Galatasaray'dan herkes gidebilir,üzülmem çünkü Galatasaray başka oyuncular ile her zaman yoluna devam eder..

Aglayan fln yok. Liseli ayaklari yapma.

Söylediğim mantıksızsa anlat bana. Adam parasını ister kimseye bir halt diyemez.

Gazetelerde okuyorum adamın parasını önce vericez takımda kal demişler aynı ücrete tamam demiş oda. Sonra parası ödenmemiş istemiş tabii ki ödeyememişler ve oda parasını bırakıp bonservisini alıp gitti ne var bunda. Nihat'a aynı şeyleri yaptı bu yönetiminiz.

Fener yine yerlileri topluyor. bizim transfer özürlü yönetim Danye neden okadar para verdi acaba. Sivok ile Egemen bedava dururken gidip para verip kalburüstü bir Stoper aldılar.

Volkan

Gökhan

Egemen

Topal

hep üst düzey yerliler. Milli takımın kadrosu. bır yerlı daha bulsalar tamamdır.. bizimkiler uyusun.

:eek:

geçen yıl ve bu yıl biz taraftarları transfer döneminde tam anlamıyla fitil eden, yıldız alacam diye aylar öncesinden heveslendirip bir nane yemiyen tüm galatasaray yönetim kurulunu ve özellikle transfer komitesini kutluyorum saygılar...

Muslera,Melo,Eboué fasulye sırığı mıydı, hadi Elmander'i katmıyorum o daha önce alındı,alınan Türk oyuncuları da.Dünyada kimse sorsan bu üçlüyü tanır ve yıldız olarak adlandırır.

Söylediğim mantıksızsa anlat bana. Adam parasını ister kimseye bir halt diyemez.

Gazetelerde okuyorum adamın parasını önce vericez takımda kal demişler aynı ücrete tamam demiş oda. Sonra parası ödenmemiş istemiş tabii ki ödeyememişler ve oda parasını bırakıp bonservisini alıp gitti ne var bunda. Nihat'a aynı şeyleri yaptı bu yönetiminiz.

Egemen'den indirim istediler yok dedi sonra Fenerbahçe kandırınca gitmenin yollarını aradı, indirim teklifini geri çekince bu sefer zam istedi 1.4milyon euro civarına çıkılmış işi yokuşa sürünce 1.9milyon euroya bonservisini eline verdiler.Yönetimi desteklemeyen biri olarak Egemen'de hata.

Egemen'den indirim istediler yok dedi sonra Fenerbahçe kandırınca gitmenin yollarını aradı, indirim teklifini geri çekince bu sefer zam istedi 1.4milyon euro civarına çıkılmış işi yokuşa sürünce 1.9milyon euroya bonservisini eline verdiler.Yönetimi desteklemeyen biri olarak Egemen'de hata.

hangi mantıkla mac başı okadar para verilip 50 mac oynatılır bir adam. bu tüpcü ve yönetiminde hic beyin yokmuş demekki. fernandes ve almeda kalıyormuş bu arada.

egemen de üst düzey yerli oldu bu ülkede vay anasını sayın seyirciler.

İndirim isteyen bir yere zam istiyorum diye karşılık verilir mi Furkan Allah aşkına sen buna inandın mı? Sonlara doğru iyice saçmalamışsın kusura bakma şu kadara çıkıldı kabul etmeyince bonservisini eline verdiler falan bu yalan Beşiktaş'ın maç başında birikmiş milyon euroluk borcuna karşılık bonservisini aldı. Dua edin Egemen o hakkı olan parasını istemedi. Çok yanlış değerlendiriyorsunuz. Bu adamların sözleşmesi var taahhüt edilmiş her şey.

Üst Alt