Egzoz Emisyon Muayene (Acil Yardım) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egzoz Emisyon Muayene (Acil Yardım)

Abi çocuk kendini paraladı üzülme bu kadar yahu olan olmuş kendince nasıl yardımcı olurumu falan düşün ekonomik sıkıntın varsa

Doğu Alkan Yemin ederim babamın ödeyecek durumu yok olsa umrumda olmaz kredi bankaya gırtlağa kadar borçlu ben bu vicdan azabı ile nasıl durayım ağlamamak için kendimi zor tutuyorum benim yüzümden hep

@Doğu Alkan Yemin ederim babamın ödeyecek durumu yok olsa umrumda olmaz kredi bankaya gırtlağa kadar borçlu ben bu vicdan azabı ile nasıl durayım ağlamamak için kendimi zor tutuyorum benim yüzümden hep

Dostum yazın 3 ay çalışırsın babana fazlasıyla ödersin niye bu kadar sıkıntı yaptın ki? 800 lira sonuçta. Veya bi daha böyle bi hata yapma diye de sert yapmış olabilir bazen göndermiyorlar geçen sene enişteme gelmedi.

bilirim o duyguyu 900 tl para değil bana görede şu anda ama 900 tl nin 900 bin tl gibi geldiği zamanlarıda yaşadım çok zor bir durum heleki borç batağındaysa aileniz anna babanızdan çok siz düşünürsünüz borçlar nasıl ödenecek diye durumu iyi olanlar bence para değil ne olacak gibi yorumlara girmesin şu anda bana görede para değil durumlar iyi çok şükür ama o durumları yaşayan bilir

Bu kadar sıkma canını. Biliyorsan git jandarma karakoluna bul adamı sor. Hala kesmemiş, göndermemiş de olabilir cezanı. Anlat durumu. Üstelik kesmişse de bu kadar paralama kendini yahu.

@Yunus Can kardeş az para mı bu parayı kazanmak için bir yerlerini yırtan insanlar var 2 hafta gecikme için böyle ceza mı verilir vicdansızlık resmen

Yok renktaş değil tabi de 8 bin falan da değil nihayetinde 800 yani. Çok vicdan azabı çekersen 1 ay okula gitme yani çalış bi yerde sen öde. Artanını da kendine alırsın belki de gelmez gerçi. Olan olmuş artık.

Sağolun renkdaşlar yardımlarınız için ben şimdiden başımın çaresine bakayım Allah'a emanet olun iyi geceler herkese

Korkacak bişey yok. Bak şimdi sana anlatayım olayı.

Ceza kesme yetkisi sadece Çevre ve Şehircilik Bakanlığı' na aittir. 967 TL cezası var. Bahsettiğiniz yer Jandarma bölgesidir, çünkü köy yolu. Polis ve Jandarma bu konuda sadece tutanak yapıp bunu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı' na ya da illerdeki temsilcilerine gönderir. Muayeneye girdim mi orda işte karşına çıkacak. Senin yaptırıp yaptırmadığını kontrol etmek için.

Sana tutanak imzalatıp göndermişler. Problem yok ama muayeneyi yaptırın derim.

GT-I9300 Tapatalk

Ceza kesme yetkisi sadece Çevre ve Şehircilik Bakanlığı' na aittir. 967 TL cezası var. Bahsettiğiniz yer Jandarma bölgesidir, çünkü köy yolu. Polis ve Jandarma bu konuda sadece tutanak yapıp bunu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı' na ya da illerdeki temsilcilerine gönderir. Muayeneye girdim mi orda işte karşına çıkacak. Senin yaptırıp yaptırmadığını kontrol etmek için.

GT-I9300 Tapatalk
Ceza yok mu yani ? Kartı aldılar muayenede yenisini mi almak gerekiyor biraz daha detaylandırırsanız sevinirim

GT-I9300 Tapatalk
Demek istediğiniz galiba ihtarname göndermişler öyle mi 1 hafta içinde yapın diye

Ceza yok mu yani ? Kartı aldılar muayenede yenisini mi almak gerekiyor biraz daha detaylandırırsanız sevinirim
Ceza makbuzu yok demişsin yani sana ceza tebliğ edilmemiş bu da herhangi bir cezai işlem yapılmadığını gösterir. Kaldı ki bu konuda Polis ve Jandarma' nın ceza kesme yetkisi yok.
Demek istediğiniz galiba ihtarname göndermişler öyle mi 1 hafta içinde yapın diye
Hayır öyle bi durum yok. Sadece prosedür bu. Korkacak hiçbişey yok. Değişen bir kanun olmadıysa tabi.

GT-I9300 Tapatalk

Ceza makbuzu yok demişsin yani sana ceza tebliğ edilmemiş bu da herhangi bir cezai işlem yapılmadığını gösterir. Kaldı ki bu konuda Polis ve Jandarma' nın ceza kesme yetkisi yok.

Hayır öyle bi durum yok. Sadece prosedür bu. Korkacak hiçbişey yok. Değişen bir kanun olmadıysa tabi.

GT-I9300 Tapatalk
Cidden mi ? vallahi yüreğime su serptin allah razı olsun senden umarım dediğin gibi olur kardeş yoksa uyuyamayacaktım bu gece

Üst Alt