Ehliyetine 13 Yıl El Konuldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ehliyetine 13 Yıl El Konuldu

56 promille 6 ay ehliyetime el konulmuştu ki o zamanlar en çok promil seviyesi koyuyor gevşek gevşek "abi yeaaa 56 promil amq yeaaa ben ki yeeaaa peehhh" diye söyleniyordum. Şimdi bakıyorum az bile yapmışlar keşke 6 ay da hapis verselermiş. Çok ciddiyim. Alkolü bırakmış değilim ama kendimden çok utanıyorum. Allah'a şükür herhangi bir kaza bela olmadı ama olabilirdi de. Velhasılı o günkü hayvanlığım, hanzoluğum, zırtoluğum için tekrar tekrar özür diler, bu utanmazca, hayasızca davranışın insanlığa yakışmadığını her bir bireyin anlayacak duruma gelmesini temenni ederim.

Anlamayacaklara özetle; bin taksiye sektör git ulan!

He he aklıma geldi, ehliyetimi almaya Gayrettepe şubeye gittiğimde o dönem bizde top koşturan Serdar Özkan'ı da görmüştüm. Kendisi gece trafik kazası geçirmiş, komiser bidaa olmasın falan diyordu. Yanında apaçi tipler, Serdar'ın yüzü ince ince çiziklerle doluydu. Hemen akabinde o denem kulübe yakın birine haber verip ispiyonlamıştım. Sonra da gitti zaten.

Basit matematik 90 km/h ile giderken saniyede 25 metre yol yapiyorsun.

Alkol etkisiyle neye mal olabilecigini sen tahmin et @Berke Deniz

Joder!!
Ben alkollü kullanın vs. demedim. Daha doğrusu yeterince bekledim öyle çıkmıştım trafiğe etkisi geçince dedim. Sık sık dışarıda alkol alan biriyim. Kendimi bilmeden o direksiyona oturmam. Gerekirse 1 saat geçer üzerinden gerekirse de 2. Ama o şekilde binerim.

0.52 promil dediğin şey 1 yudum az içki yahut çevirmeye 5-10 dakika geç girmemle sınırın altına düşebilecek bir değer.

Yaptığım iyi birşey vs demedim. O yüzden ben farkındayım herşeyin merak etmeyin :)

Trafik kurallarına sürekli uyarım. 18 yaşından beri sadece Bi park cezam ve 2 radar cezam var. O günden beri de her gün kullanırım. Yorum yapılırken sağda solda kekoların aldığı ki kuruş alkol etkisiyle yaptığı driftlerle karıştırılmasın lütfen.

Üst Alt