ekşi sözlük - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ekşi sözlük

Meslekten bir arkadasim Linkedin den arkadasinin sebepsizce Turkiyede tutuklandigini yazmis. Altinada Hollanda gazetesinden bir haber paylaşmış. Haberde kadinin X kurulusunda uye oldugu yaziyor. Merak edip kurulusun websitesinr baktim. Ana ekranda aponun resmini gördüm. Bukadar yuzsuzluk olmaz
O arkadaşın la irtibatı kes. Hatta o meslekten ayrıl.

Gscimbom mobil

Bütün pisliğine rağmen ekşi güzel. Gündemdeki başlıklara bakmayın. Aramak istediğiniz, hakkında subjektif bilgiler almak istediğiniz konuları arama motorundan bulup okuyunuz.

Zillet yuvası 1 oluşum
Sol framedeki 20-25 başlığın en az 10u seksualite içeren başlıklardan oluşmakta, pek bilgi kaynağı olduğu söylenemez.
PKKlılara ve feministlere duyarın babası kasılır

küçük bir tr simülasyonu
sözlüğün sahibi yeni evlendiği kişiyi yazar yapmış bunu eleştiren 12 yıllık geçmişi olan bir yazarı da yolun açık olsun paşam diyerek uçurmuşlar :asd:

küçük bir tr simülasyonu
sözlüğün sahibi yeni evlendiği kişiyi yazar yapmış bunu eleştiren 12 yıllık geçmişi olan bir yazarı da yolun açık olsun paşam diyerek uçurmuşlar :asd:
2 senedir bekleyip yazar olamadığım aklıma geldi. En sonunda zıçarım böyle şeye deyip takip etmeyi bırakmıştım. Sırf sözlüğün sahibinin karısı diye hemen yazar yaptılarsa skandal. He bu diktatörlük bütün sitelerde var. Kurucular, adminler diktatör gibi yönetiyorlar, sorgularsan elindeki yetkileri alıyorlar veya uçuruyorlar. Sesimizi çıkarmazsak bizden iyisi olmaz. Ortamlarda demokrasi falan deyip biraz güç kazanınca kendilerinin nasıl bir diktatöre evrildiğini görmek de işin üzücü boyutu.

Bütün pisliğine rağmen ekşi güzel. Gündemdeki başlıklara bakmayın. Aramak istediğiniz, hakkında subjektif bilgiler almak istediğiniz konuları arama motorundan bulup okuyunuz.
Komşuna fucqbuddy oldun mu diye soru sormuşlar. Yapmayın etmeyin ya ! Rezilikte artık dibinde dibini görmüş bir platform Ekşi sözlük ve her geçen gün daha da rezillikler piyasaya çıkıyor.

Komşuna fucqbuddy oldun mu diye soru sormuşlar. Yapmayın etmeyin ya ! Rezilikte artık dibinde dibini görmüş bir platform Ekşi sözlük ve her geçen gün daha da rezillikler piyasaya çıkıyor.

Ahlaki olarak muhteşem bir ülkede ekşi sözlüğün böyle başlıklar açması sorun olabilirdi lakin doğurduğu çocuğun kocasından değil de komşusundan olduğu ortaya çıkınca mutlu olan bir kadının yaşadığı ülkede ekşi sözlük sorun olacak bir platforum değil.

2 senedir bekleyip yazar olamadığım aklıma geldi. En sonunda zıçarım böyle şeye deyip takip etmeyi bırakmıştım. Sırf sözlüğün sahibinin karısı diye hemen yazar yaptılarsa skandal. He bu diktatörlük bütün sitelerde var. Kurucular, adminler diktatör gibi yönetiyorlar, sorgularsan elindeki yetkileri alıyorlar veya uçuruyorlar. Sesimizi çıkarmazsak bizden iyisi olmaz. Ortamlarda demokrasi falan deyip biraz güç kazanınca kendilerinin nasıl bir diktatöre evrildiğini görmek de işin üzücü boyutu.
Türk insanı birbirine benzer içki içip içmemek; dekolte giyip giymemek Türkleri değiştirmiyor. Yurt dışında içki içsen de dekolte giysen de 100 metre öteden Türk olduğun anlaşılıyor.

Maalesef bigotizm, gıybet, nepotizm, dedikodu, tembellik ve cahillik bilhassa son birkaç decadetir Türklüğün temel sıfatları oldu. Eskiden sadece dedikodu vardı biz ona rakı muhabbeti ya da misafirperverlik diyorduk da en azından had bilmek, saygılı olmak, namuslu olmak, kanaatkar ve tamahkar olmak gibi iyi özelliklerimiz baskındı. Yeni nesil ultra dandik...

Pek bilinmese de Ekşi özelinde de Baskın Oran ile Ufuk Urası destekleyen ÖDP gençlik kollarının etkin isimleridir ilk nesil yazarlar ve kurucuları. Yani elbette Batı yanlısı, Emperyalist ve Türk-İslam düşmanı olacaklar. Lakin yeni nesil yazarlar ve yeni sahipleriyle cahil cühela liboşlardır.

Özetle eskiden ÖDP şimdiyse HDP biraz da SHP kırması CHPli ile fetöcü liboşları barındırmaktadır. Şöyle bir çözüm olabilir yurt dışından bağlanmak yasaklanabilir. Sonuçta içerik Türkçe...

Öznel bilgi mi olur ::) O, olsa olsa fikirdi. Memleketin sorunu zaten herkesin bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olması. Tam senlik laf yani özetle hemşo. Bilgi dediğin objektif olur ki o da Türk internetinde yok.

Sen hayatın boyunca sahip olduğun karakter sebebiyle insanda sadece nefret duygusu oluşturabilirsin Necmi Koyuncu. Hakaret etmeden kesinlikle iletişim kuramazsın. Yanlışı kibarca doğrusunu göstererek düzeltme senin karakterinde yer alabilecek bir erdem değil. Bu yüzden içinde insanlara karşı ve hayata karşı öfke ve nefretinle mutlu olmanı dilemek gibi bir mucize diliyorum. Zira bu sahip olduğun özelliklerinle mutlu olman imkansız.

Sen hayatın boyunca sahip olduğun karakter sebebiyle insanda sadece nefret duygusu oluşturabilirsin Necmi Koyuncu. Hakaret etmeden kesinlikle iletişim kuramazsın. Yanlışı kibarca doğrusunu göstererek düzeltme senin karakterinde yer alabilecek bir erdem değil. Bu yüzden içinde insanlara karşı ve hayata karşı öfke ve nefretinle mutlu olmanı dilemek gibi bir mucize diliyorum. Zira bu sahip olduğun özelliklerinle mutlu olman imkansız.
Ya senin algında problem olmasın? Gayet kibar yazdım yanlışını... Hani nerede hakaret? Algılar senin hayatında hakikatlerden evla... Tez değiştirmen dileğiyle ki toplum da senin gibi oldu; oluyor... Sadece Türkiye değil dünyada böyle bir trend var maalesef... Medeniyeti yok ettiniz...

Ahlaki olarak muhteşem bir ülkede ekşi sözlüğün böyle başlıklar açması sorun olabilirdi lakin doğurduğu çocuğun kocasından değil de komşusundan olduğu ortaya çıkınca mutlu olan bir kadının yaşadığı ülkede ekşi sözlük sorun olacak bir platforum değil.
Eskiden muazzam bir ortamdı. Ne zaman PKK'lılar ortamda kuvvetlendi orası da bozuldu. Dini ve Ahlaki değerlere karşı inanılmaz dezenformasyon var. İnanmadığın bir şeye hakaret etmeni gerektirmez. Ayrıca nasıl olsa İp bilgisi verilmiyor ben ağzıma geleni yazarım diye düşünen varsa o durum koca bir yalandan ibaret zira Twitter'dan bile artık alınıyor. Anonimliğin arkasına saklanıp önüne gelene küfür ve hakaret etmek özgürlük değil bildiğin eşşekliktir. Ahlaki olarak muhteşem bir ülke de yaşadığımızı iddia etmiyorum lakin ülke ne ki Ekşi sözlük ne olsun diye bir yakıştırmayı da kabul etmiyorum. Özellikle parayı gören suserların firmaların başkanların bakanların istediği şekilde entry girmesinden sonra iyice tiksindim. Ekşi sözlük artık bir bok çukurudur. Bu görüşümde uzun bir müddet değişmeyecek gibi gözüküyor.

Üst Alt