Ekşi Sözlük'teki Gizemli Adam Kim? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekşi Sözlük'teki Gizemli Adam Kim?

Cevap: Ekşi Sözlükteki Gizemli Adam Yoksa Haldun Üstünel mi :)

Bunu kim keşfetmişse helal olsun,ben yorumlardan sonra 007nin bi tanıdığı olduguna inandım...hele üstünelin ispanyada oldugunu ve franconun transferini bitirdiğini yazması bu fikrimi oldukça güçlendirdi...

Bir de ekşide 007 için yazılmış bir yorumu paylaşayım,oldukça güldüm:)

+ haldun yine nereye?

- hemen dönücem başkanım.

+ bizden de mi gizliyosun artık?

- teessüf ederim..

+ hadi hadii. yine kimin peşindesin? burda yabancı yok, hepsi yönetici arkadaşlar. rahat ol ya!

- çok sıkıştım, toplantıyı bölmeden tuvalete gideyim dedim kenardan kenardan hepsi o.

+ emin misin?

- buraya mı yapayım ikna edici olması için başkanım?

+ tısss

...

Cevap: Ekşi Sözlük'teki gizemli adam Haldun Üstünel mi ?

Arkadaslar Elano ve lugano kavgalı degil mi ?

Bence Bu transfer yatar .

Lugano gelmesin zaten ne kadar iyi olsada çok agresif ve kötü bir karaktere sahip bize yakışmaz sabriyle voltranı oluştururlar walla sakat :D

zaten metin oktay tesislerinde görüştüğü yönetici yada başkan artık her kimse olacak iş değil imkansız demiş :)

ya şu entryleri yazan arkadaşa rica etsek de bize colloccini'yi getirse.

Haldun Üstünel Benim! :D:D:D:D

( Bakınız: Kara Murat Benim :D )

Gercekten ilginc bi yazar eksi'deki..

Ama son iletisinden Lugano ile anlasilamadigi gibi bir izlenim aldim ben..

İlgniç .

Direkt haldun üstünel olmasa da bir yönetici akrabası yada yönetime yakın birisi olduğu kesin.

Yönetimden biri olmadığına eminim. Milletin işi başından aşkın, birde ekşi'de girip yorum yapıp, gizemli insan rolüne mi girecek? Ha tanıdığı falan vardır yönetimden ki onada pek ihtimal vermiyorum. Duyumcu bir arkadaş olabilir fakat unutmadan;

Hepimiz Haldun Üstünel'iz ! :D

galatasaraysözlük'te de "eskiaciksaridesene" nickli bir yazar vardı, keita ve elano transferlerini bir gün önceden söylemişti.

artık orada yazmıyor sanırsam ama elano transferinden önce olduğu gibi herhangi bir duyum veya transfer olduğu zaman görebiliyoruz.

ekşisözlük'tekini bilmiyordum, ilginçmiş bu da.

haldun üstünel, yönetimden falan değildir de sağlam kaynakları olan kimseler anlaşılan.

Sagopa ve Age of Empires seven birisi benim gibi. :D Muhtemelen Haldun Üstünel'in bir tanıdığı ya da yakınıdır.

Luganoyu aslan yaparsak Herkes birgün Galatasaraylı olacak şapkasını giydirmek lazım.Bükemediğin bileğü öpecen :D

Kim ulen bu adam...arkadaşa ulaşıpta oruma davet etsek...adminler göreve:)

medyada yer alan haberlerin aksine, büyük bir golcünün değil, milan baros'un arkasında yedek güç olacak bir ismin peşinde olduğunu tahmin ediyorum. bu yeni oyuncu da muhtemelen 'genç ve yabancı' bir forvet olacaktır. sanırım bu transfer de 8 gün içerisinde biter. son transfer kiralık da gelebilir. bekleyip, göreceğiz..

Elano transferini daha önceden söyleyen ekşi sözlük yazı yazmış bunu

GALATASARAYçok kısa bir süre içerisinde (birkaç gün) kimsenin kolay kolay burun kıvıramayacağı, yine tüm tahmincileri ters köşeye yatıracak, avrupa'da dahi ses getirecek kalitede bir transfere imza atacak olan aslan yuvası.

Tarih : 27.07.2009 15:47

ELANOgalatasaray için ideal adam. hmm...Tarih: 27.07.2009 16:26

74.yakın çevresine, "siz football manager'ı bilgisayarda oynuyorsunuz, ben gerçek hayatta" diyen adam. medyada çok sık okumuşsunuzdur; "haldun üstünel transfer çalışmaları için bilmem kaçıncı yurt dışı seferine çıktı" diye. buna inanıp inanmamak size kalmış, ama üstünel, gidiş/dönüş uçak bileti paralarını, kaldığı lüks otellerin (görüşmeleri daha etkili kılabilmek için) tüm faturalarını (konaklama, yeme/içme vb), gittiği yerlerde kiraladığı tüm bentley'lerin (başka arabaya binmez) ve daha aklınıza gelebilecek tüm masrafları cebinden karşılıyor. daha geçen haftaya kadar cebinden ödediği para 800 bin euro'yu geçti, galatasaray'da yöneticilik yapmaya başladığından bu yana. bunların maddi geri dönüşü yok. "neden?" diye soracak oluyorsunuz, "galatasaray" diyor bu adam. gerçekten büyük adam.

Önce iki yazısını verdim ki bu adamın Galatasaray ın içinden biri olduğu ve Haldun Üstünel için söylediklerinin gerçek olduğu anlaşılsın diye

Ben daha önce yazmıştım bu adamı. Takip ediyorum bende. Hatta 1 saat araştırdım ekşi sözlükte tek bişr yazarın yazıları bulunabiliyormu diye ama yokmuş böyle birşey. Bende bize gelme ihtimali olan adamları arattırıp onlar hakkında yorum yazmışmı diye bakıyorum :)

Haldun Üstünel'le kız istemeye gitmek gibi bir başlık vardı sözlükte :D

GSCİMBOM yöneticilerini uyarmak istiyorum. Bu konu silinmeli. Bu adam gerçekten yönetimin içinde biri bu aşikar artık. Medya bu forum da dahil olmak üzere bir sürü formu didik didik ediyordur. Olası transferlerimize zarar verebileceğini düşünüyorum bu konunun ...

Enteresan hareketler bunlar... :)

Bir tanıdığıdır büyük ihtimalle.Diğer ihtimal ise tesadüf! :)

Üst Alt