Ekşi Sözlük'teki Gizemli Adam Kim? - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekşi Sözlük'teki Gizemli Adam Kim?

aysal rivayı satıp kaçacak demiş de o ne demek öyle abi. eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürdü bu benim aklımı kurcalar. rivayı satsa ne kazanacak bu işten açık arttırmalı ihale olacak neticede en yüksek teklifi veren alır nesini çalacak yahu anlamıyorum rivayı satıp kaçmak ne böyle bir şey MÜMKÜN DEĞİL.

edit: başkanın açıklamalarına dikkat satacak olsa şimdiden yolunu yapardı satılacağının neden reddeden bir açıklama teşebbüsünde bulunsun. sonradan kendine laf söyletmek için mi ?

"RİVA VE MECİDİYEKÖY SATILMAYACAK

Başkan Ünal Aysal, Riva ve Mecidiyeköy'deki araziler içinde açıklamada bulunarak, "Bana Mecidiyeköy ve Riva'yı satabilme yetkisi verdiniz. Fakat ben cimri davrandım ve satmadım. Sermaye artışına giderek de para sorununu karşıladım. Kim olsa aynısını yapardı. Buradan gelen para Galatasaray için harcandı. Kimse merak etmesin en iyi şekilde hesaplanarak harcandı. Riva'yı satmayacağız. Bugün orayı satmak çok büyük yanlış olur. Bunun da kayıtlara geçmesini istiyorum. Orası 3. köprü geçiş güzargahında ve değerinin 5 katına kadar artış olacak." dedi.

Öte yandan yapılan oylamada kulüp Mali yönden ve idari yönden ibra edilirken 2013 bütçesi de kabul edildi."

Yalnız bu konu hakkında ihalede kendi adamları satın alacak ve görev tamamlanmıs olacak gibi birşeyler yazmıstı yanılmıyorsam

19 yaşında, inanılmaz yetenekli, süratli, elektrik gibi adam geçen, boyuna göre güçlü sayılabilecek arjantinli hücuma dönük orta saha oyuncusu. bugün flyinn'de göründüğüne göre, yarın karşımıza nerede çıkar tahmin etmek güç değil. sanırım birkaç gündür de buralarda. üzerinde hangi takımın eşofmanı olduğunu yazmama gerek yok sanırım. ama bonservisi uruguay'da, fenix'te. italyan beğenirse, ki beğenmiştir muhtemelen, belki türk bayrağı takar göğsüne, belki yarın belki yarından da yakın. ya da 'geldikleri gibi giderler' demiş, kim bilir.

paylaş

15.12.2013 00:53tek ihtimali olan insanlarin hikayesi

19 yaşında, inanılmaz yetenekli, süratli, elektrik gibi adam geçen, boyuna göre güçlü sayılabilecek arjantinli hücuma dönük orta saha oyuncusu. bugün flyinn'de göründüğüne göre, yarın karşımıza nerede çıkar tahmin etmek güç değil. sanırım birkaç gündür de buralarda. üzerinde hangi takımın eşofmanı olduğunu yazmama gerek yok sanırım. ama bonservisi uruguay'da, fenix'te. italyan beğenirse, ki beğenmiştir muhtemelen, belki türk bayrağı takar göğsüne, belki yarın belki yarından da yakın. ya da 'geldikleri gibi giderler' demiş, kim bilir.

paylaş

15.12.2013 00:53tek ihtimali olan insanlarin hikayesi

Abdurrahim baskan sen misin?:DD

Üst Alt