EL 11/12 D Grubu 8.Maç | Galatasaray MP 63-67 M.Siena | 8 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 8.Maç | Galatasaray MP 63-67 M.Siena | 8 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 8.Maç | Galatasaray MP 63-67 M.Siena | 8 Aralık | Maç Sonucu

30 yaşına kadar Eurocupta 2 sayı ortalamasıyla gelmiş bir oyuncuyu 2 maç iyi oynadı diye niye alalım kim?Akingbala berbat oyuncudur.Sadece ribauntlara katkı yapar o kadar

Bu şekilde düşündüğümüz için ikili oyunları iyi savunan bir takım gördüğümüzde kitlenip kalıyoruz. Post-up oynayıp içeriyi karıştıran bir adamımız var mı? Bu adamdan iyisini bu sene alabileceğimize inanıyor musun? Ben inanmıyorum. Ama oraya bir oyuncu da şart.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 8.Maç | Galatasaray MP 63-67 M.Siena | 8 Aralık | Maç Sonucu

Bu şekilde düşündüğümüz için ikili oyunları iyi savunan bir takım gördüğümüzde kitlenip kalıyoruz. Post-up oynayıp içeriyi karıştıran bir adamımız var mı? Bu adamdan iyisini bu sene alabileceğimize inanıyor musun? Ben inanmıyorum. Ama oraya bir oyuncu da şart.

Akingbalanın bilekleri berbat.Post up falan oynayamaz iyi takımlara karşı.Ali Traore donunda sallar Akingbalayı.Hemde şu an Eurocupta

Tamam kardeş Traore olsun, hatta Ermal geri gelsin ama adamlar içeride ikili oyunları savunup Lakovic'i de kitlediklerinde takım apışıp kalıyor. Yeter ki o eksik giderilsin. Tamam ikili oyunları iyi oynuyoruz da, Oktay Mahmuti fazla abartıyor artık. Tamamen o yönde kadrolar kuruyor.

Ali Traore iyi bir post up uzunudur zaten.Faullerde de yüzde 75ten aşağı düşmez.Fransa Milli Takımının banko uzunlarından.Kariyerindeki en iyi Euroleague maçını da Fenere karşı 29 sayı 13 ribaunt ile oynaması da güzel bir detay

bu takıma transfer lazım ama boş atışları kacırma özürlülügünü gidersinler önce. bu arada benjamin eze boşta degilmi onu alalım.

Savunmamızda sorun yokki.Sıkıntı hücumda.Eze bu takıma hücumda pek bir şey veremez

Lakoviç, Songalia transferlerinden sonra zıp zıp zıplayanlar şimdi sus pus....Geçen seneki takım kesin daha iyiydi. Hiç olmazsa hadlerini bilip iyi defans yapıyorlardı... Geçen sene ligde final oynadık. Bu sene bilmiyorum.

Serbest atışlar yaktı bizi

onları atsaydık maç bizimdi :(

sağlık olsun takım mücadele ettş son topa kadar

1)şimdi önümüzdeki maç kiminle?

2)Olimpıa yı yenersek kesin 4.lük değil mi?

Serbest atışlar yaktı bizi

onları atsaydık maç bizimdi :(

sağlık olsun takım mücadele ettş son topa kadar

bizim sorunumuz cok faullerin yarısını atamıyoruz. boş atışların yüzde 80 inini kacırıyoruz. adamlar aksine atıyor. 2 trans,fer net lazımda. şu boş atışlara sabah akşam. calışşsınlar. ulan shumperitn yerinde ben olsam 1 tane sokardım be

valla olimpia takımına yenilme şansın naparsan yap cok düşük bence.

seyirci takımdan daha iyiydi.yeminlen kulaklarım ağrıdı maçtan sonra...pota altımız berbat,lakovic hariç net şutorümüz yok.jaka yı kitledilermi tukaka oluyoruz..songalia zaten boşuna gelmiş.shumpert da misyonunu tamamlamış,tutku bu sene cok kötü..

--siena maçı kazanmak için hiçbirşey yapmadı bizimkilerin yaptıkları fazlasıyla yetti onlara.

--4 ve 5 numara kesin şart....sertaç furkan andriç ile ileri gidemeyiz.ermal olsaydı 2 galibiyet daha fazlamız olurdu

Olmadı Taurasi ve Alba ile skor sorunumuzu,Tina Charles ile de pota altı sorunumuzu giderelim.

Canınız sağ olsun.

Tribün maça iyi girdi sonra bir orta kısım bağırdı,herkes aynı ciddiyette olsa Siena oradan çıkamazdı,yine hakemler içinde bunlar geçerli.Hocanın sisteminde dört numara katkısı çok önemli maalesef iki senedir Rancik-Songalia istediğimiz katkıyı alamıyoruz.Bugün Shumpert'ten istediğimiz verimi alamadık,Shipp'i de ısınmada göremeyince belliydi maçın gelişimi.

Yalçın Dümer'in her molaya Tv-timeout demesi yine gecenin olmazsa olmazıydı zaten kötü anons yapıyor bir de bu gibi hatalara ben tribünden rahatsız oluyorum ama karşıda basketbol şubesinden adamlar var başkan var onlarda sıkıntı yok demek ki.

Maçı izlemedim ama cidden ayıp, şu maç seyirci önünde bu kadar eksik bir Siena'ya karşı verilmez. Hala takımın çok ciddi eksikleri olduğunu düşünüyorum ve her seferinde eksikleri gözümüze sokuyorlar, acilen Songalia'yı göndermek lazım Lakoviç'in yerine de adam gibi bir guard alıp Lakoviç'i bench skoreri olarak tutmak lazım sadece.

erken form tuttuk takım olarak ve şu an düşüş içindeyiz. ilk 16 ya inşallah kalacağız, sorun o değil ama. top 16 da bizi paramparça ederler bu kadroyla. hadi diyelimki avrupa misyonumuz bu kadardı ligde ne yapacağız. fener form tutmaya başladı, efes zaten kadro kalitesi ortada, biz eğer şampiyon olmak istiyorsak mutlaka takviye şart bu takıma. özellikle 5 numara pozisyonumuz çok zayıf

Üst Alt