EL 15/16 Final | CSKA Moskova 101-96 Fenerbahçe | M.S | 15 Mayıs | Lig TV 3 - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 15/16 Final | CSKA Moskova 101-96 Fenerbahçe | M.S | 15 Mayıs | Lig TV 3

Bu Obra hakikaten iyi koç.10-11 sene önce İspanyada 3. çeyrek 21 sayı farkla bitmişti ve adam o maçı uzatmaya gitmeden kazanmıştı.Estudiantes veya başka bir Madrid takımyıdı.Dün de 83-81 öne geçmşler ve az daha alıyorlarmış.

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
alper1908 - 16.05.2016 20:57[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

[TABLE="width: 283, align: center"]
[TR="bgcolor: #FEFFE6"]
Mesajı Gönderen: ECELAL:cLink:0874999
Turk basketbol tarihinin klupler duzeyinde en buyuk basarisini yasatan bu takima helal olsun gurur duydum.

[/TABLE]

Sadece basketbol değil tüm spor dallarında en büyük başarıdır. Avrupanın 1 numaralı kupası şampiyonlar ligi kupasıdır ikincisi euroleague kupasıdır.
Bugün Avrupa´da Cska‚ Maccabi‚ Pana‚ Oli her ne kadar futbol takımları olsa da basketbol ile isimlerini tukarıda tutmaktadır. Bunların prestiji Uefa kupasını kazanan Sevilla´dan daha fazladır.

[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
ovvvv yoruma bak:asd22::asd22::asd22:

Zaten Fenerbahçe'nin o kadronun oluşumuna ve gidişatına bir katkısı yok,sadece formayı geçirmişler Ülkerspor'a.Bir de Ülker salon yapıvermiş keyfini sürüyor arakçılar...Aziz iyi algı yarattı.Çek Ülker'i adamlar orta sıra takımı olur.Bu haksız rekabet platformunda Galatasaray ile karşılaştırmam bile.Biz büyük kulübüz, onlar katakulle kulübü.Anca bu şekilde bizle rekabet edebilen sahtekar kanarya topluluğu.Legal şike yapıyorlar bir nevi,kimyalarında var.
Ustat,Fenerbahcemize ulkemizi iyi sekilde temsil ettigi icin 1 tesekkuru cok gormeyelim.

Futbol prestiji ile basket prestijini bir tutmak mallık cska da dünyanın en büyük kulübü o zaman futbolu yrllerde kim sallar ki barça seviyesi pr ı olan bi takım değilmi cska şimdi hey allahım ya

Son topta 2 tane steps var deniliyor ama bana cidden temiz geliyor.Tarafsız bakıyorum çift stop falan deniliyor Nandonun atışına alakası yok topu alıyor 2 adım atıyor sonra ayakları kurup şutu yolluyor temiz.Teonun pozisyon biraz karışık ama Fbli biri topa falan temas ediyor karambl oluyor orada sanki tam steps adımını atarken top elden çıkmış

Steps diye ağlayacaklarına Laboral maçında süre geçtikten sonraki basketlerine baksınlar.Öyle finale geldiler.Ona ses yok...Tipik kaybedenbahçe tepkisi,geçiniz...

Steps diye ağlayacaklarına Laboral maçında süre geçtikten sonraki basketlerine baksınlar.Öyle finale geldiler.Ona ses yok...Tipik kaybedenbahçe tepkisi,geçiniz...

Zaten işin can sıkıcı kısmı bu samimiyetsizlikleri. Kazandıklarında kendileri kazanıyorlar. Kaybettiklerinde hakem kaybettiriyor. Udoh'un süre dolduktan sonra attığı basketi hiç konuşanı duyduk mu ? Duymadık duyamayız. Ülker'in muhteşem geri dönüşü. Ülker finalde vs vs. Kimse o pozisyondan bahsetmedi bile. Basklılara ayıp edildi. Adamların hakkını yedik. O dar bütçe ile adamlar EL finali görecekti yazıklar olsun hakem diyen tek Allah'ın kulu yok. Ama iş kaybedilen maçlara gelince emzik ağızda ağlamaya başlıyorlar. Tamam hakemlerin yanlış kararları oldu ama sen maç boyu 39 faul kullandın arkadaş. CSKA 32 faul kullandı. Çemberle baş başa kalmışsın 39 defa daha ne olsun ? Atışları da mı hakemler engelledi. Hata herkese oluyor. Kaldı ki basketbol zaten çok daha hızlı akan ve anlık bir spor.

Neyse umarım çok üzülmemişsindir kardeşim :D

Zaten işin can sıkıcı kısmı bu samimiyetsizlikleri. Kazandıklarında kendileri kazanıyorlar. Kaybettiklerinde hakem kaybettiriyor. Udoh'un süre dolduktan sonra attığı basketi hiç konuşanı duyduk mu ? Duymadık duyamayız. Ülker'in muhteşem geri dönüşü. Ülker finalde vs vs. Kimse o pozisyondan bahsetmedi bile. Basklılara ayıp edildi. Adamların hakkını yedik. O dar bütçe ile adamlar EL finali görecekti yazıklar olsun hakem diyen tek Allah'ın kulu yok. Ama iş kaybedilen maçlara gelince emzik ağızda ağlamaya başlıyorlar. Tamam hakemlerin yanlış kararları oldu ama sen maç boyu 39 faul kullandın arkadaş. CSKA 32 faul kullandı. Çemberle baş başa kalmışsın 39 defa daha ne olsun ? Atışları da mı hakemler engelledi. Hata herkese oluyor. Kaldı ki basketbol zaten çok daha hızlı akan ve anlık bir spor.

Neyse umarım çok üzülmemişsindir kardeşim :D
Pota çemberinin(kapak) alanını febe yarı çapından hareketle, istatistiksel veriler eşliğinde güzel yorumlamışsın kardeşim yakışır.Öyle üzüldüm ki deli danaya döndüm mesaj attım,ilk aklıma sen geldin zaten haha :D

Bıktım arkadaş bu ezik kardeşlerin ağlamalarından. Başaramayınca biri şerefli ikincilik der, diğerini hep hakemler mağlup eder. Arkadaş bir kere de beceremediğinizi kabul edin. Öyle bir algı yaratılıyor ki birçok Galatasaray taraftarı dahi fb'nin yenilgisini hakemlere bağlıyor. Lütfen geçin bunları. Eğer hakemler bu kadar taraflı, art niyetli olsalardı fb acaba buralara kadar gelebilir miydi. Daha önceki bazı maçlarda nasıl kollandıklarından hiç kimse bahsetmiyor.

Üstüne üstlük küçük ezik kardeşleri gibi şerefli ikincilik lafını bunlar da diline dolamış. Siz şerefli ikinci falan olmadınız. Aynı zamanda müthiş bir şeyi de başarmadınız. Avrupanın basketbola en çok yatırım yapan birkaç takımından biri olarak bu abartılacak bir başarı falan da değil.

Bi daha zor bence final oynamaları. Cok sanslılardı bu sezon, rakip yoktu neredeyse.

Bir daha finale cıkarlarsa muhtemelen rakipleri biz oluruz kupayı alırız :)

T@patalk ☆☆☆☆

Üst Alt