Elano'ya yol göründü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano'ya yol göründü

Cevap: Elano'ya yol göründü

Elano bildiğin memur zihniyetinde. Top gelirse pas atarım gelmezse top çalmak için debelenmem. Attığım paslarda yerini bulsa da bulmasa da çok tın. Nasılsa sene sonu 3.5 milyon euroyu paşa paşa alırım. Memuriyette de böyledir. Bi yüz kızartıcı hareketiniz yoksa çok çalışmanıza gerek yoktur. Zaten paranızı çatır çatır alırsınız. İşte elano ve futbol

aynen..

ama yinede lincoln karşılaştırması yapılamaz keza lincoln acaip bir adamdı yahu ,

cins bir adamdı elano en azında yürüyerek oynasada saha cıkıyor işte ama ikisinden aldığımız randıman acısından bir fark yok..

brezilyalı almayacaksın..

Bye bye Elano :wave: :m05:

ne olacak haldun the magician , yeni bir evropa seferinde elanodan beterini bulup getirecek... ben olsam önce transfer komitesini vede scout ekibini düzeltirdim , mesela tugay bu iş için biçilmiş kaftan ,hem altyapı hemde scout işleri ile ilgilenip organize edebilir ama illaki yönetim - haldun the magician kaynaklı komedi transferlerin bitmesi şart..

Yalan haber. Bir yere gittiği yok. Sizde boşuna birbirinizi yemeyin. Konuyu kilitleyin. Menejerinizi oynayın, alın satın, taktik verin. Mesela 1 saat sonra pes turnuvası başlıyor. Lig takımları kapışacak. Elano ilk 11'de :D bunu tartışalım. Elanolu PES' de 1. mi olurum sonuncu mu ? İlk 11' im nasıl olsun :D Bari bir işe yarayın.

ne olacak haldun the magician , yeni bir evropa seferinde elanodan beterini bulup getirecek... ben olsam önce transfer komitesini vede scout ekibini düzeltirdim , mesela tugay bu iş için biçilmiş kaftan ,hem altyapı hemde scout işleri ile ilgilenip organize edebilir ama illaki yönetim - haldun the magician kaynaklı komedi transferlerin bitmesi şart..

Haldun Üstünel süper transferler yapıyor ama adamlar Türkiye'de oynayamıyorsa Haldun Üstünel ne yapsın.

yalan haber. Bir yere gittiği yok. Sizde boşuna birbirinizi yemeyin. Konuyu kilitleyin. Menejerinizi oynayın, alın satın, taktik verin. Mesela 1 saat sonra pes turnuvası başlıyor. Lig takımları kapışacak. Elano ilk 11'de :d bunu tartışalım. Elanolu pes' de 1. Mi olurum sonuncu mu ? ılk 11' im nasıl olsun :d bari bir işe yarayın.

:gool:

Bence de haldun üstünele laf yok. Kafasına göre gidip manavdan karpuz almıyor. Ona kimler söyleniyorsa teknik ekip tarafından gidip onu alıyor.

Size,Haldun Üstünel gibi adamlar çok fazla zaten :)

Üst Alt