Elektrik Fiyatlarına Yüzde 15 Zam Yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektrik Fiyatlarına Yüzde 15 Zam Yapıldı

1 Ekim 2021 itibariyle nihai elektrik satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

Bu vesile ile bir kez daha hatırlatmak isteriz ki elektrik tarifelerine yönelik yapılan bütün değişiklikler Kurumumuz tarafından şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılmakta ve ilgili Resmi Gazete’de de yayımlanmaktadır. Belirlenen birim bedeller ile ilgili hiçbir dağıtım ya da perakende şirketi tüketicilerimizin faturalarına -gizli ya da açık şekilde- ek bir bedel yansıtamaz. Bu konuda yapılan manipülatif haberlere itibar gösterilmemesini de önemle hatırlatırız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
EPDK​

Elektriğe yapmamışlar.
Siyasiler bazı şeyler resmileşmeden duyar. Bu zam olayını Ahmet Akın zam resmileşmeden kamuoyuna söyledi. Gelen büyük tepkilerden sonra zammı çekmişlerdir. Öyle resmi gazeteye itibar ediniz, zam yok falan geçsinler bunları.

Cumhuriyet Halk Partisi ofansif siyaset yaparak bazı şeyler gerçekleşmeden önlemiş oluyor. Varsın olsun yalan haber yapıyorlar diye eleştirilsinler.

edit: doğru muhalefetten yanayım mesajına bir cevaptı. buna gitmiş niye anlamadım.

Siyasiler bazı şeyler resmileşmeden duyar. Bu zam olayını Ahmet Akın zam resmileşmeden kamuoyuna söyledi. Gelen büyük tepkilerden sonra zammı çekmişlerdir. Öyle resmi gazeteye itibar ediniz, zam yok falan geçsinler bunları.

Cumhuriyet Halk Partisi ofansif siyaset yaparak bazı şeyler gerçekleşmeden önlemiş oluyor. Varsın olsun yalan haber yapıyorlar diye eleştirilsinler.
Sen de bunu yedin :asd:
Aynı adam Doğalgaz'a da zam yapılacak dedi ve yapıldı. Tepki gösterildi geri de çekilmedi. İşte bu vekilimiz doğruların yanına bunu da kattı patladı. Yahu siyasetçilere babam olsa güvenmem yahu :asd:

Sen de bunu yedin :asd:
Aynı adam Doğalgaz'a da zam yapılacak dedi ve yapıldı. Tepki gösterildi geri de çekilmedi. İşte bu vekilimiz doğruların yanına bunu da kattı patladı. Yahu siyasetçilere babam olsa güvenmem yahu :asd:

Ben bunu yemedim. Doğalgaz zammı resmen yapıldı ve duyduk. Takip et o zaman Kasım ayına girmeden şalteri vatandaşa sokacaklar.

Ben bunu yemedim. Doğalgaz zammı resmen yapıldı ve duyduk. Takip et o zaman Kasım ayına girmeden şalteri vatandaşa sokacaklar.
Arkadaş müddei 1 Ekim'den itibaren tekrar zam yaptı diyor. EPDK hayır zam falan yapmadık diyor. Kasım falan demiyor. Muhalefet edeceksek doğru muhalefet edelim. Yalanla nereye kadar yahu. Ya sen bir de mantıklı adamsın gözünü seveyim Tahir, aha bu CHP'li vekil gibiler yüzünden adam 20 yıldır sırtımızdan inmiyor ya. Hala anlayamadınız mı ?

Arkadaş müddei 1 Ekim'den itibaren tekrar zam yaptı diyor. EPDK hayır zam falan yapmadık diyor. Kasım falan demiyor. Muhalefet edeceksek doğru muhalefet edelim. Yalanla nereye kadar yahu. Ya sen bir de mantıklı adamsın gözünü seveyim Tahir, aha bu CHP'li vekil gibiler yüzünden adam 20 yıldır sırtımızdan inmiyor ya. Hala anlayamadınız mı ?
Ben de diyorum ki bu tepkilerden dolayı zammı durdurmuşlardır ve önümüzdeki haftalarda zam gelecektir. Tüm bir kış zam gelmezse o zaman sana hak veririm. Ben CHP'yi de çok iyi biliyorum AKP'yi de kripto AKP'li CHP'lileri de biliyorum merak etme. Ama her koşulda özellikle bu dönem bir şeyleri düzeltmek için çırpınan insanlara hala AKP onlar yüzünden var demek kolaya kaçmaktır.

Zam gelmeden zammı duyurmak ve gelen tepkilerden dolayı zammı durdurmak siyasi bir hamledir. Bunu sen anlayamıyorsun maalesef.

Üst Alt