Elektro Gitar Tavsiyesi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektro Gitar Tavsiyesi?

Cevap: Elektro Gitar Tavsiyesi?

Orda Les Paul var.

Fender-Squier iliskisi Les Paul-Epiphone arasinda vardir ama Epiphone cok daha kalitelidir Squire'dan falan. O yuzden Epiphone al.

Hafif müzik için ;

1-SINIF-DUT-SAZ-SEDEF-ISLEMELI-UZUN-SAP-SAZ__16954512_0.jpg

:mad: :eek: aga mesela adını unuttum ibanezmi ne onun bi gitarı varmış ses tınısı çok uçmuş yani bu gitar nasıl acaba diye sordum

O kadar bilmiyorum da kolpa kokusu aldim o muhabbette, Epiphone soft isler icin de uygundur heralde bir kac artist arkadasimizda gormustum Epiphone fekat test etme firsatim olmadi.

O qitari al renkdas.

1000 liralık Epiphone ile 500 liralık ibanez arasında hiç bir fark yok, sebebi epiphone Türkiyeye girerken fiyatı katlanıyor, İbanez ise çok fark almıyor buyüzden fiyatlarına rağmen İbanez ''nekadar sevmesemde" daha kaliteli oluyor benim tavsiyem 2, el japon jackson alsın 300 dolar civarı oluyor DK modelleri, hata 1500 lirası varsa Fernandes alsın. Üzerinde Fernandes yerine Gibson veya Fender yazsa 4 milyardan aşşa alamasın o gitarı :D

Ufak ampfhi al, tasinabilirlerden 60 70 watt olanlardan degil zaten bulursan marshall bulursun aga, fender de fena degildir ikisi de olur yani

Benim tavsiyem, bulabilirsen 2.el bi Japon üretim Jackson alman fiyatları 500 lira civarı oluyor "sıfırı 1500-1600 tl den başlar", alsında 1500 lira civarı bir bütcen olsaydı gözüm kapalı Fernandes Monterey modelini önerirdim (dediğim gibi üzerinde Fender veya Gibson yazsın 4 milyardan aşşağı alamasın) eğer jackson bulamazsan 500 liraya alacağım ibanez her türlü epiphone'dan daha iyi olacaktır.

Agalar birinizin iyi dediğine öbürü bi cacık olmaz diyor birinin kötü dediğine diğeri iyi diyor burdanda pek bi sonuc cıkmadı yav :eek:

Epiphone, Cort veya Squire arasindan Epiphone ama Ibanez bulursan o daha iyidir, en azindan Epiphone ve Squire gibi daha iyi markalarin fasonu degil

bak dostum ben sana şöyle anlatayım,

Epiphone Explorer

$499.00 Avrupa fiyatı 800 lira civarı yapıyor Türkiyede 1200-1300 civarı

Avrupada

Ibanez Limited Edition GRGR010LTD-WH Avrupa fiyatı 300 dolar 480 lira,Türkiye fiyatı 502 lira aynı ayarda gitarlar :)

Üst Alt