ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!!

Grupta 2 sayı farkla yenilmiştik ama onlar 8/14 biz ise 2/12 yüzdesiyle üçlük atmıştık yani bizden 6 tane fazla üçlük atmışlardı...Yarın sancho'da oynarsa yeneceğiz Allahın izniyle...

Futbol takımımız boş zamanlarında kadın basketbol takımımızın maçlarını izleyipte mücadele , pes etmemek denen kavramları öğrense keşke !

ışıl eka maçındaki gibi ribaundları kovalaması lazım, 8 ribaund çekti mesela çok önemli kısalardan katkı almak,albanın performansı da belirleyici olaaktır

yalnız fb eka gibi az savunma yapan bir takım değil. bizle ölçüşemezler ama onlarda iyi savunma yapabiliyorlar. o yüzden ışıl'dan bu kadar çok sayıda ribaund almasını beklememek lazım. Sancho ve Alba eka maçının yarısı kadar oynasalar alırız. Fb ile olan maçta ikiside iyi değildi çünkü. Esra'da 3-4 dakika Işıl'ı dinlendirebilirse tamamdır.

Kapansın 10 tane final oynasa 5 kupa alsa ne yazar. Tamam Galatasaray arması diye heyecan yapıyoruz destekliyoruz ama etkisi nedir maddi manevi getirisi nedir zarardan başka ne işe yarıyor?. Göz zevkine de hitap etmiyor. Gereksiz bir şube bence.

:crushed: reyis iki gündür eka maçını başa sarıp izliyorum zevk manyağı oldum diyebilirim,bu şube ki bayan baskette avrupada tek kupayı türkiyeye getiren şubedir:cool:

şube kapansın mı yasin:redface:

Basketbol branşlarımız kapanmasın . Ama voleybol dahil diğer bütün branşlar kapatılsın . Ben amatör branşlar dedim . Basketbol artık amatör branş olmaktan çıkıp aynı futbol gibi profesyonel branş oldu . Çok ciddi miktarlar dönüyor basketbolda .

Basketbol takımlarımızın bütçesi düşeceğine voleybolu kapat en azından 3-4 milyon dolara bir oyuncu alırsın .

Basketbol branşlarımız kapanmasın . Ama voleybol dahil diğer bütün branşlar kapatılsın . Ben amatör branşlar dedim . Basketbol artık amatör branş olmaktan çıkıp aynı futbol gibi profesyonel branş oldu . Çok ciddi miktarlar dönüyor basketbolda .

Basketbol takımlarımızın bütçesi düşeceğine voleybolu kapat en azından 3-4 milyon dolara bir oyuncu alırsın .

davut reyisin mesaja layk atmışsın amao_O şube kapatmak eziklik göstergesidir rakipleri nasıl yakalayabiliriz diye atılım yapmak lazım

:crushed: reyis iki gündür eka maçını başa sarıp izliyorum zevk manyağı oldum diyebilirim,bu şube ki bayan baskette avrupada tek kupayı türkiyeye getiren şubedir:cool:

Yaw tamam o ayrı bir şey su topunda bile finale kalsa heyecanla zevkle izleriz takip ederiz. Benim demek istediğim başka bir şey. Hayatın boyunca kaç bayan basket maçı izledin. Finale çıkmasa eka kim bilmezdik. Bence fazla külfet.

Benim fikrim erkek basket, bayan voleybol dışında diğer şubelerde küçülmeye gidilmeli kapanırsa da olur.

davut reyisin mesaja layk atmışsın amao_O şube kapatmak eziklik göstergesidir rakipleri nasıl yakalayabiliriz diye atılım yapmak lazım

Düşüncesine saygı duyduğum için like'ledim yoksa katıldığımdan değil . Herkes farklı düşünebilir bu tip konularda . Ayrıca şube kapatmak eziklik göstergesi falan değildir . Şube kapatmak mı ezikliktir yoksa küme düşmek mi ?

100. yılımızda bayan basketbol takımının küme düştüğünü bilmiyorsun heralde ?

Bayan voleybol takımımız 2000-2009 arası amatör liglerde süründü .

Erkek voleybol desen hep asansör takım olduk . Play-off'a çıksın yeter mantığındaydık .

Erkek basketbolda yeni yeni level atlıyoruz . Çok değil daha 3-4 sene önce Eurochallange'lerde sürünüyorduk . Ayhan Şahenk'lerde Ahmet Cömert'lerde az takımımızı desteklemedik . O zaman profesyonel değildi taraftarın takımıydı amatör branşlar.

Yaw tamam o ayrı bir şey su topunda bile finale kalsa heyecanla zevkle izleriz takip ederiz. Benim demek istediğim başka bir şey. Hayatın boyunca kaç bayan basket maçı izledin. Finale çıkmasa eka kim bilmezdik. Bence fazla külfet.

Benim fikrim erkek basket, bayan voleybol dışında diğer şubelerde küçülmeye gidilmeli kapanırsa da olur.

valla sayısını bilmem çok izledim ama,avrupada mücadele ediyoruz tüm branşlarda bayan voleybolda şansızlık yaşadık bu sene en iyi oyuncumuz sezonu kapattı,bütçe kısmaktan öte daha nasıl gelişebilir bu olmalı bence felsefe fener yapıyor mesela bu işleri bir şekilde

Kapansın 10 tane final oynasa 5 kupa alsa ne yazar. Tamam Galatasaray arması diye heyecan yapıyoruz destekliyoruz ama etkisi nedir maddi manevi getirisi nedir zarardan başka ne işe yarıyor?. Göz zevkine de hitap etmiyor. Gereksiz bir şube bence.

Galatasaray herseyden once bir spor klubudur. Turkiye'ye futbolun disinda basketbol,voleybol,jimnastik,boks,yelken,su sporlari gibi bircok sporlari turk halkina ilk kez galatasay ve galatasaray lisesi tanistirmistir ve ogretmistir. Bu yuzden sporun besigi derler galatasaray'a. ayrica bu branslarin bize ne katkisi var demek oldukca cahil vir soylemdir bu branslar sayesinde bu tip spor dallarina merakli olan genclere sans taniniyor yani manevi olarak katkisi tartisilmaz bir genc kiz futbol sadece futbol takimimiz uzerinden degil bu tip bayan takimlarimiz sayesinde bize taraftar olabilir. Neyse keske olsen be davut.

Hala şube kapansın deniliyor :) Başarılı olamadığımızda nasıl başarılı olacağız diye sorgulamamız gerekirken işin kolayına kaçmaktır şube kapamak. Ayrıca futbolla amatör branşların gelirleri ayrı diye pekçok kere söylendi. Yani bu branşlar kapanınca futbolda dünya yıldızları mı yağacak klübe sanıyorsunuz? Futbolda devre arasında milyonlarca euro para harcandı. Sonuç ne oldu? deplasman galibetimiz yok. Kadın basketbol takımına 150 bin euro verslerdi en azından Işıl'ı azıcık dinlendirecek orta sınıf bir guard alırdık. Onu bile yapmadılar. Yarında şampiyon olursak bedavadan şampiyonluğa sevinecek yönetim.

Davut ve turevleri sayesinde sonra neden bize olimpiyat vermiyorlar neden bizim sporcular madalya kazanamiyor diye aglaniyoz sporla tek alakasi hali saha sonrasi baklava yiyen bir zihniyetten ne beklenir keske olseniz.

Üst Alt